18.03.2024
Телеканал NTD

Етнічні вірмени масово тікають із Нагірного Карабаху

Етнічні вірмени масово тікають із Нагірного Карабаху

Це етнічні вірмени, які втекли з Нагірного Карабаху після воєнної операції Азербайджану. Кажуть, що не житимуть..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Це етнічні вірмени, які втекли з Нагірного Карабаху після воєнної операції Азербайджану. Кажуть, що не житимуть під азербайджанським пануванням, і що майже всі 120 тисяч вірмен виїдуть звідти.

Але поки що до вірменського прикордонного міста прибуло трохи більше ніж тисяча осіб. Їм надали притулок у готелі.

[евакуйований]:

«Там страшно бомбили. Спочатку бомбардували кілька годин. Потім уже почали нападати. Діти втекли до школи. Вони прямо мінометом туди стріляли. У нас дітей там і поранено було. Ну й там у підвалах сиділи — чекали, коли миротворці заїдуть».

Евакуйовані кажуть, що багато хто подався до аеропорту Степанакерта, де базуються миротворці. Вони надіються, що звідти їх зможуть вивезти.

Влада Азербайджану каже, що почала операцію проти карабаських сил після нападів на своїх громадян. Президент Ільхам Алієв заявив, що його армія воює проти карабаських бойовиків, і що мирним жителям не зашкодить.

Росія виступила гарантом мирної угоди, яка три роки тому поклала край 44-денній війні в Карабаху. Водночас прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян недавно публічно заявив, що Росія зробила недостатньо для Вірменії, і що його країна перегляне союз із Москвою.

Російські офіційні особи стверджують, що це Пашинян сам погано впорався з кризою.
Коротке посилання на цю сторінку:

Етнічні вірмени масово тікають із Нагірного КарабахуАвстралія дозволила працівникам не відповідати на дзвінки начальства у вихідніДруга найбільша в історії Техасу пожежа знищує будинкиЯк і чим годуватимуть спортсменів під час Олімпіади в ПарижіЯк голодні калани допомагають урятувати берегову лінію американського штату КаліфорніяПрофесори-медики Південної Кореї масово звільняються, щоби підтримати стажистівООН: дитяча смертність у світі зменшилася до рекордно низького рівня100-річний олімпійський чемпіон Франції готується нести смолоскип Ігор 2024 рокуООН ухвалила першу глобальну резолюцію щодо штучного інтелекту

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: