18.03.2024
Телеканал NTD

Імпічмент Джо Байдена: палата представників провела перше слухання

Імпічмент Джо Байдена: палата представників провела перше слухання

У Конгресі США відбулися перші слухання у справі про імпічмент президента Джо Байдена. Республіканці, які становлять..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

У Конгресі США відбулися перші слухання у справі про імпічмент президента Джо Байдена. Республіканці, які становлять більшість у палаті представників, розповіли, що членам родини Байденів надходили виплати з-за кордону.

За їхніми словами, президент збрехав про ділові зв’язки своїх родичів, насамперед — сина Гантера. Він також не розмежовував ці зв’язки зі своїми офіційними обов’язками на посаді віцепрезидента з 2009 по 2017 рік.

[Джейсон Сміт, член Конгресу США]:

«Чи то обіди, телефонні дзвінки, зустрічі в Білому домі або ж офіційні закордонні поїздки — Гантер Байден заробляв, організовуючи доступ до Джо Байдена — сімейного бренду. Сім’я Байденів та їхні соратники отримували мільйонні виплати з іноземних джерел, зокрема з Росії, Китаю, України, Румунії».

За словами конгресменів-демократів, їхні опоненти не змогли надати достатньо доказів того, що вигоду отримував особисто Джо Байден.

[Джеймі Раскін, член Конгресу США]:

«Комітет отримав 12 000 сторінок банківських звітів. Ось вони перед нами, надруковані з двох сторін. І на жодній сторінці не вказано ні копійки, яка йде президенту Джо Байдену».

Республіканці кажуть, що мають банківські документи, у яких зазначено, що Гантеру Байдену зробили два грошові перекази з Китаю на домашню адресу Джо Байдена в штаті Делавер. Однак поки що незрозуміло, чи отримав президент ці гроші особисто.

Також неясно, чи наберуть республіканці в палаті представників достатньо голосів для фактичного імпічменту наприкінці розслідування. Вони мають лише невелику перевагу.

Водночас малоймовірно, що сенат, де більшість мають демократи, проголосує за усунення Байдена з посади.
Коротке посилання на цю сторінку:

Імпічмент Джо Байдена: палата представників провела перше слуханняСША заступилися за Філіппіни після їхнього зіткнення з Китаєм«Є привід для оптимізму»: Столтенберг зробив заяву після форуму в ДавосіУ Південній Кореї лікарів-протестувальників збираються віддати під судУ М’янмі запровадили обов’язкову військову службуШлях до НАТО відкрився: Угорщина схвалила членство ШвеціїЧовен із мігрантами перекинувся біля берегів ПанамиЯпонія втратила титул третьої за величиною економіки світуООН ухвалила першу глобальну резолюцію щодо штучного інтелектуУ Німеччині перекинувся міжнародний пасажирський автобус — є загиблі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: