18.04.2024
Телеканал NTD

Бик на пасажирському сидінні: у США помітили незвичайних подорожніх

Бик на пасажирському сидінні: у США помітили незвичайних подорожніх

Величезний бик на пасажирському сидінні автомобіля налякав водіїв в американському штаті Небраска. Люди повідомили поліцію, і..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Величезний бик на пасажирському сидінні автомобіля налякав водіїв в американському штаті Небраска. Люди повідомили поліцію, і дивну машину зупинили в Норфолку.

Поліція очікувала побачити теля. Але в переробленому авто роз’їжджав бик породи ватусі. Тварину звуть Гауді Дуді, а його господаря — Лі Меєр. Він живе у місті Нелай, що за 50 кілометрів від Норфолка.

Власнику бика винесли попередження. Поліція зажадала, щоб чоловік разом із биком з’їхав із магістралі й відвіз тварину додому. Той послухався й повернувся до Нелая. Невдовзі про незвичайних мандрівників розповіли в американських теленовинах.

Породу ватусі виведено в Африці. Самці важать до 800 кілограмів, а самиці — до 550. Ці тварини мають дуже довгі роги, які допомагають їм охолонути завдяки циркулюванню по них крові.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бик на пасажирському сидінні: у США помітили незвичайних подорожніхМігранти не бояться нового закону Техасу й далі проникають до СШАКоли відбудеться найближче сонячне затемнення, і хто його зможе побачитиЯк Австралія перетворила морських шкідників на джерело цінної ікриЧерез спеку в столиці Чилі оголосили червоний рівень небезпекиТисячі індійців прагнуть поїхати працювати до ІзраїлюМер Венеції пояснив, чому відвідування історичної частини міста стане платнимЯк в Іспанії вирішують конфлікт між рідкісними ведмедями та людьмиЧому китайський середній клас не може собі дозволити весілляДруга найбільша в історії Техасу пожежа знищує будинки

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: