12.02.2022
Телеканал NTD

Без підсвічення та фонтанів: німецький Аугсбург почав економити

Без підсвічення та фонтанів: німецький Аугсбург почав економити

Цього літа в багатому баварському місті Аугсбург вечорами дуже темно й тихо. Фасади історичних будівель у..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Цього літа в багатому баварському місті Аугсбург вечорами дуже темно й тихо.

Фасади історичних будівель у центрі не освітлені, вуличні ліхтарі приглушені, а більшість фонтанів не працює.

Аугсбург, як і багато інших міст Німеччини, почав економити енергію. Через паливну кризу, яка охопила Європу, треба економити газ, щоб пережити зиму.

[місцевий житель]:
«Думаю, це гарна ідея, бо настала енергетична криза, яку треба вирішувати разом. Кожен має робити внесок. Підсвічування громадських будівель — не найнеобхідніша річ».

[місцевий житель]:
«Дуже гарна ідея. Показує, що місто докладає зусиль, щоб заощадити трохи енергії. Не впевнений, що ці зусилля справді будуть корисними, а не просто про людське око. Та все ж добре показати, що енергію можна економити».

[місцевий житель]:
«Кожен може зробити невеликий внесок у розв’язання проблем суспільства».

Європейські країни шукають способів, як зменшити споживання, щоб наповнити резервуари перед наближенням холодів.

У Франції вже організували спеціальні робочі групи, які розв’язують це питання, а в Італії уряд розпорядився зменшити кондиціювання та опалення громадських будівель.

Водночас Німеччина — одна з країн, які більше за інші залежить від російського газу. Тому тут перейшли вже до другої фази триступеневого плану реагування на надзвичайну ситуацію в енергетичній галузі.

[Ева Вебер, мер Аугсбурга]:
«Для мене було дуже важливо показати жителям Аугсбурга, що на нас чекають справді важкі часи. Ось чому ми вимкнули підсвічення історичних будівель, і фонтани вже не працюють так довго, як раніше».

Коло половини домогосподарств Німеччини використовують газ для опалення, а приблизно 13 % електроенергії країна виробляє з викопного палива. Також у найбільшій економіці Європи на газ припадає третина енергетичних потреб промисловості.
Коротке посилання на цю сторінку:

Без підсвічення та фонтанів: німецький Аугсбург почав економитиСонячну електростанцію в Іраку вперше підключили до національної електромережіПаливна криза на Шрі-Ланці змусила водіїв пересісти на велосипедиЄвросоюз значно збільшить експорт газу з Ізраїлю через ЄгипетФорум у Давосі: МВФ не очікує глобальної рецесії, але й не виключає їїКартопля подорожчала на 127 % — в Естонії небувала інфляціяЕкономіка КНДР скочується внизНа початку літа Греція почала знову запасатися вугіллямЦіна на бензин у США досягла історичного максимумуЄвро падає, а долар зростає

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: