12.03.2022
Телеканал NTD

Туристи повертаються до Греції, але заважає інфляція

Туристи повертаються до Греції, але заважає інфляція

Іноземні туристи повертаються до грецьких островів та стародавніх пам'яток. І це подає надію життєво важливій галузі..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Іноземні туристи повертаються до грецьких островів та стародавніх пам’яток. І це подає надію життєво важливій галузі після двох років пандемії. Утім, повернутися до звичної роботи поки заважає інфляція.

2020-й для туризму Греції був найгіршим. 2022-го, як очікують, сектор отримає 80 % допандемічного рекорду. Тоді туристи поповнили бюджет на 18 мільярдів євро.

[Баббіс Вулгаріс, голова Готельної асоціації Керкіри]:
«Через інфляцію зросли ціни на електроенергію, дорога сировина. Витрати в готельному бізнесі значно більші, ніж у попередні роки».

На туризм припадає п’ята частина економіки Греції та кожне п’яте робоче місце.

Сектор почав відновлюватися торік. Як прогнозують, його становище поліпшуватиметься впродовж наступних двох років.

[Василіс Кікіліас, міністр туризму Греції]:
«Ми дуже щасливі й задоволені. Попри пандемію, глобальну енергетичну кризу, мандрівники з Європи, США, Канади, Австралії, Ізраїлю та з усього світу приїжджають до Греції із сім’ями».

Однак проблем, як і раніше, багато.

[Михаліс Мінадакіс, головний менеджер готелю]:
«Нині найбільше складнощів спричинюють ціни та зростання витрат. Це не просто зростання, а величезний та неймовірний стрибок цін на електроенергію».

Проте попит на подорожі дуже високий. Бронювати тури почали ще торік на Різдво. Водночас, якщо порівняти з 2019 роком, потроїлася кількість британських туристів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Туристи повертаються до Греції, але заважає інфляціяЄС збільшить імпорт газу з Азербайджану та АлжируСходження льодовика в Альпах: пошуки альпіністів триваютьДР Конго вимагає від представника місії ООН залишити країнуКраїни ЄС домовилися знизити імпорт російської нафти на 90 %Протестувальники на Шрі-Ланці захопили резиденцію президента й чекають на його відставкуВідколи Джо Байден став президентом, на кордоні США з Мексикою загинуло 1000 мігрантівРакетний удар по Вінниці — 20 людей загинулоКупання й соки: у Пакистані рятуються від спекиЧерез пожежі у Франції евакуювали 10 000 осіб, а в Португалії горить заповідник

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: