16.07.2022
Телеканал NTD

Паливна криза на Шрі-Ланці змусила водіїв пересісти на велосипеди

Паливна криза на Шрі-Ланці змусила водіїв пересісти на велосипеди

Лікар Тусіта Кахадува не заправляв свою машину вже три тижні. Тепер щодня їздить до пацієнтів на..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Лікар Тусіта Кахадува не заправляв свою машину вже три тижні. Тепер щодня їздить до пацієнтів на велосипеді. У такому становищі опинилися десятки тисяч власників авто на Шрі-Ланці.

[житель Коломбо]:
«Спочатку я стояв у черзі за бензином по дві-три години, потім — чотири, шість та вісім годин. А кілька тижнів тому я чекав у черзі три дні».

Коломбо — найбільше місто Шрі-Ланки. Але машин тепер тут небагато. Проте удосталь велосипедів.

[житель Коломбо]:
«За бензином треба стояти у черзі два-три дні. Я просто не можу стільки чекати. Я працюю щодня, тому подумав, що практичніше їздити на велосипеді».

Паливний колапс — наслідок безгосподарності в економіці. Складнощів додала ще й пандемія. Тепер держава не може платити за основні імпортні продукти, добрива, ліки та пальне.

Утім, велосипеди теж стали дефіцитом.

[Віктор Перера, власник магазину]:
«Магазини завищують ціни на імпортний товар. Тепер велосипедів більше нема. Жіночі та класичні моделі закінчилися.

Криза з пальним змусила владу закрити школи та попросити держслужбовців працювати з дому. Бензин та дизель виділяють лише екстреним службам.

Міжнародний валютний фонд обіцяє виділити пакет допомоги розміром три мільярди доларів. Але спочатку уряд країни має подати план реструктуризації боргу. Це відбудеться лише в серпні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Паливна криза на Шрі-Ланці змусила водіїв пересісти на велосипедиБез підсвічення та фонтанів: німецький Аугсбург почав економитиЄвросоюз значно збільшить експорт газу з Ізраїлю через ЄгипетНімеччина субсидує громадський транспорт та знизила податки на пальнеСонячну електростанцію в Іраку вперше підключили до національної електромережіЕкономіка КНДР скочується внизКартопля подорожчала на 127 % — в Естонії небувала інфляція«Працюємо задарма»: британці втрачають доходи через рекордну інфляціюЦіна на бензин у США досягла історичного максимумуЗафрахтований ООН корабель повезе українське зерно до Африки

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: