16.06.2022
Телеканал NTD

Катастрофічна повінь: американський штат Кентуккі під водою

Катастрофічна повінь: американський штат Кентуккі під водою

Рясні дощі спричинили раптову повінь на сході США. Зливи пройшли в горах Аппалачі. Після цього вода..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Рясні дощі спричинили раптову повінь на сході США. Зливи пройшли в горах Аппалачі. Після цього вода ринула в штат Кентуккі, змиваючи мости, дороги та будинки й затоплюючи школи та інші будівлі.

Найбільше постраждали округи Перрі та Флойд. Водночас надзвичайний стан оголосили в усьому штаті, бо він буквально опинився під водою.

Рятувальники називають ситуацію катастрофічною. Зараз вони працюють удень і вночі, щоб знайти всіх зниклих, а також зняти людей, які застрягли на дахах будинків.

Уже повідомляють про трьох загиблих. І, як каже губернатор штату, кількість жертв зростатиме. За його словами, ці повені стануть найбільш смертоносними та масштабними в історії штату. Зруйнованими можуть бути сотні будинків та споруд.

[Енді Бешар, губернатор штату Кентуккі]:
«Це одна з найстрашніших, найруйнівніших повеней в історії Кентуккі. Ситуація постійно змінюється. У більшості місць бачимо, що вода не відступає. Насправді рівень ще не досяг піку. Ми очікуємо на величезні матеріальні збитки та загибель людей».

У горах Аппалачі повідомляють про зсуви. Стихія також залишила без світла понад 20 тисяч домогосподарств у Кентуккі та ще майже 10 тисяч у Вірджинії та Західній Вірджинії.

У деяких районах випало до 220 мм опадів. І дощ досі триває. Це означає, що ситуація може ще більше погіршитися.
Коротке посилання на цю сторінку:

Катастрофічна повінь: американський штат Кентуккі під водоюСтрілянина в торговому центрі Копенгагена: троє загиблих та багато пораненихПерша леді України виступила перед Конгресом СШАМасова стрілянина в США на День незалежностіПрезидент Шрі-Ланки втік на Мальдіви, але протести не вщухають«Місто вже не впізнати»: як Гонконг змінився за останні п’ять роківСтрілянина в початковій школі США: загинуло 19 дітейПрактично за крок до війни: влада Косова поступилася

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: