12.03.2022
Телеканал NTD

«Газпром» скоротить постачання газу до Німеччини до 20 %

«Газпром» скоротить постачання газу до Німеччини до 20 %

«Газпром» планує зменшити постачання газу «Північним потоком — 1» до Німеччини до 20 % максимально можливих..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

«Газпром» планує зменшити постачання газу «Північним потоком — 1» до Німеччини до 20 % максимально можливих обсягів. Це коло 33 мільйонів кубометрів за день. Наразі потік уже становить коло 40 % потужності.

Компанія пояснює це тим, що досі не отримала турбіну для газопроводу, яку відправила до Канади на технічне обслуговування. Попри те, що «Газпром» уже має на неї документи, і що агрегат готовий до повернення, російська сторона каже, що це не знімає зазначених ризиків і викликає додаткові запитання.

У «Газпромі» кажуть, що винні санкції ЄС та Великої Британії. Вони ставлять під питання постачання газотурбінних двигунів для КС «Портова» у Росії та їх терміновий капітальний ремонт.

Компанія, яка відремонтувала турбіну, каже, що може негайно почати перевозити її до Росії, і що все залежить від «Газпрому».

Зі слів її представників, уряд Німеччини на початку минулого тижня надав їй усі потрібні документи для транспортування турбіни до Росії. Але бракує митних документів для ввезення. «Газпром» як замовник має їх надати.

Москва раніше заявляла, що не зацікавлена ​​в повному припиненні постачання свого газу до Європи. Та пропри це регіон уже почав економити. Так, минулого тижня ЄС запропонував державам-членам у період із серпня до березня споживати газу на 15 % менше.

Нині Європа отримує з Росії приблизно 40 % загального обсягу газу, який їй потрібен.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Газпром» скоротить постачання газу до Німеччини до 20 %У Нігерії переробляють старі протези й дарують їх дітям з інвалідністюМарокканські укріплені села терміново потребують ремонтуНа тлі пандемії домашніх тварин в Іспанії стало на 44 % більшеСенегальці перебирають гори непотребу й цим заробляють на життяМагазин із дешевими будматеріалами відкрився в АвстраліїУ Байдена виявили COVID: експерти побоюються довгострокових наслідківЯк рятують австралійських білбі, що мають вуха, як у кроликаУгорські фермери продають коней, щоб пережити посухуРозпечену лаву Етни зняли зблизька на відеокамеру

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: