16.07.2022
Телеканал NTD

У Шанхаї під час спеки процвітає крижаний бізнес

У Шанхаї під час спеки процвітає крижаний бізнес

На цьому підприємстві в Шанхаї невпинно роблять лід. Увесь липень у комерційній столиці Китаю стоїть спека...

Дата завантаження: 2022-08-16

video

На цьому підприємстві в Шанхаї невпинно роблять лід. Увесь липень у комерційній столиці Китаю стоїть спека. Температура навіть уночі — майже 30 градусів. Попит на кригу зріс удвічі.

[Є Сянсян, власник підприємства]:
«У попередні роки в Шанхаї не було такої спеки. Підприємствам зараз потрібно багато льоду».

Робітники відпочивають лише дві-три години на день. Попри близькість льоду, прохолоди не відчувають. Їм доводиться вантажити блоки вагою 40 кілограмів.

Лід купують заводи, а ще ринкові торгівці. Також з’явилися нові клієнти. Це адміністрації міста й районів. Вони купують крижані блоки для пунктів тестування на COVID-19. Там здебільшого працюють волонтери. У спеку їм доводиться цілий день ходити в масках і захисних костюмах.

Шанхайське підприємство постачає лід і до інших міст, де стоїть спека.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Шанхаї під час спеки процвітає крижаний бізнесХристиянська громада завдає шкоди лісам МексикиСловенія прибирає паркан, який стримував мігрантівІндія підтвердила перший випадок смерті від віспи мавпУ Канаді розпочали вакцинацію проти віспи мавпУнікальний готель в Індії: замість скла — сонячні панеліМагазин із дешевими будматеріалами відкрився в АвстраліїРекордний урожай солі збирають у Франції через аномальну спекуБританський принц Вільям святкує 40-річчяЗвіт ООН: скільки людей загинуло за 10 років війни в ​​Сирії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: