12.02.2022
Телеканал NTD

У Шанхаї під час спеки процвітає крижаний бізнес

У Шанхаї під час спеки процвітає крижаний бізнес

На цьому підприємстві в Шанхаї невпинно роблять лід. Увесь липень у комерційній столиці Китаю стоїть спека...

Дата завантаження: 2022-08-12

video

На цьому підприємстві в Шанхаї невпинно роблять лід. Увесь липень у комерційній столиці Китаю стоїть спека. Температура навіть уночі — майже 30 градусів. Попит на кригу зріс удвічі.

[Є Сянсян, власник підприємства]:
«У попередні роки в Шанхаї не було такої спеки. Підприємствам зараз потрібно багато льоду».

Робітники відпочивають лише дві-три години на день. Попри близькість льоду, прохолоди не відчувають. Їм доводиться вантажити блоки вагою 40 кілограмів.

Лід купують заводи, а ще ринкові торгівці. Також з’явилися нові клієнти. Це адміністрації міста й районів. Вони купують крижані блоки для пунктів тестування на COVID-19. Там здебільшого працюють волонтери. У спеку їм доводиться цілий день ходити в масках і захисних костюмах.

Шанхайське підприємство постачає лід і до інших міст, де стоїть спека.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Шанхаї під час спеки процвітає крижаний бізнес98-річний магістр: найстарший випускник вишу в ІталіїВітрильник доставляє вантажі й не шкодить природіАвстралійський перець — одна з найрідкісніших спецій у світіМобільна клініка допомагає сирійським біженцям у ЛіваніРідкісну видру-альбіноса випадково виловили в ІракуСенегальці перебирають гори непотребу й цим заробляють на життяТвіттер намагається змусити Ілона Маска його купитиВелика Британія адаптується до середземноморського кліматуІндійське подружжя подало до суду на сина й невістку за те, що ті не мають дітей

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: