16.06.2022
Телеканал NTD

Навала медуз вигнала туристів з ізраїльських пляжів

Навала медуз вигнала туристів з ізраїльських пляжів

Навала медуз окупувала узбережжя Ізраїлю і відлякала туристів. Через ці морські істоти країна щороку втрачає близько..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Навала медуз окупувала узбережжя Ізраїлю і відлякала туристів. Через ці морські істоти країна щороку втрачає близько десяти мільйонів доларів. До того ж вони заважають роботі електростанцій і опріснювальних систем, а також рибальству.

[Гай Лавіан, працівник Управління заповідників і парків Ізраїлю]:
«Ми бачимо дедалі більше медуз. Вони припливли з Червоного моря й завдають нам реальної шкоди».

Медузи потрапили до Середземного моря через штучний канал. Вони конкурують за їжу й територію з іншими морськими мешканцями. Науковці вважають, що надмірний вилов риби допоміг медузам переламати ситуацію на свою користь. Також цих істот приваблюють сільськогосподарські добрива, які стікають з полів.

Зараз у Середземному морі мешкає 17 видів медуз, але більшість неотруйні. Ці морські істоти на 98 % складаються з води й не мають скелета. Навіть найбільші медузи не можуть протистояти течії, тому вважаються планктоном.

Сезон медуз на середземноморському узбережжі Ізраїлю починається в червні й триває півтора-два місяці. У цей час людям рекомендують плавати особливо обережно, бо зіткнення з медузами може завдати значних опіків.
Коротке посилання на цю сторінку:

Навала медуз вигнала туристів з ізраїльських пляжівВертикальні ферми створять продовольчу безпеку ОАЕДо обмілілої річки По потекла солона морська водаВ Афганістані стало вдвічі більше дітей, які потерпають від гострого недоїданняВіспа мавп: США оголосили надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’яЗі звалища в сад: мексиканці перетворюють відходи на компостУ Байдена виявили COVID: експерти побоюються довгострокових наслідківЗвіт ООН: скільки людей загинуло за 10 років війни в ​​СиріїАвстралійський перець — одна з найрідкісніших спецій у світіЯк собак навчили винюхувати комп’ютери та жорсткі диски

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: