16.06.2022
Телеканал NTD

У Байдена виявили COVID: експерти побоюються довгострокових наслідків

У Байдена виявили COVID: експерти побоюються довгострокових наслідків

Джо Байден — найстарший президент в історії США — захворів на COVID. Симптоми поки слабкі. Він..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Джо Байден — найстарший президент в історії США — захворів на COVID. Симптоми поки слабкі. Він і далі працюватиме, але в ізоляції. Про це повідомляє Білий дім.

У 79-річного Байдена нежить, біль у м’язах та слабкий сухий кашель. Ці симптоми в нього помітили в середу. Як сказав його лікар, президент почав приймати противірусний препарат «Паксловід».

Експерти кажуть, що останнім часом кількість хворих на COVID-19 знову зростає.

[Роберт Цитронберг, експерт з інфекційних захворювань]:
«Майже всі можуть назвати когось, хто заразився щойно чи в попередні кілька тижнів. Це свідчить про заразність нових штамів, які нині циркулюють, особливо варіанта BA.5».

Медики побоюються, що COVID-19 матиме довгострокові наслідки, особливо для старшого покоління.

[Роберт Цитронберг, експерт з інфекційних захворювань]:
«Чим ви старші, тим більша ймовірність, що ви маєте хронічні захворювання. Їх можуть ускладнити наслідки COVID. Це може стати проблемою, особливо для людей поважного віку. Унаслідок коронавірусної хвороби в них може виникнути сплутаність свідомості, труднощі з концентрацією уваги та низка інших ускладнень».

Раніше Байдену зробили чотири звичайні щеплення проти COVID і два бустерні. Експерти зазначають, що попри це небезпека розвитку тяжкої форми хвороби, хоч і невелика, але існує.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Байдена виявили COVID: експерти побоюються довгострокових наслідківІндія підтвердила перший випадок смерті від віспи мавпВООЗ: спалах віспи мавп у Європі можна стримати за допомогою вакцинПити менше чаю закликали пакистанцівНайбільше водосховище США висохло до рекордно низького рівняПандемія породила велосипедний бум у КитаїУ Шанхаї під час спеки процвітає крижаний бізнесВід Мумбая до Лос-Анджелеса: люди вчаться жити по сусідству з великими кішкамиДо обмілілої річки По потекла солона морська вода

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: