16.06.2022
Телеканал NTD

Гана підтвердила перші випадки смерті від лихоманки Марбург

Гана підтвердила перші випадки смерті від лихоманки Марбург

Перші випадки захворювання на смертельну лихоманку Марбург підтвердили в Гані. Цю геморагічну гарячку спричинює дуже заразний..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Перші випадки захворювання на смертельну лихоманку Марбург підтвердили в Гані. Цю геморагічну гарячку спричинює дуже заразний вірус.

Як повідомило міністерство охорони здоров’я, лихоманку виявили у двох осіб. Обоє померли в лікарні. Перед смертю в них була діарея, висока температура, нудота та блювання.

Смертність від хвороби під час попередніх спалахів становила від 25 до 88 %. Залежить від штаму вірусу та призначеного лікування.

Влада намагається зменшити ризик поширення. Усіх, хто контактував із хворими, — а це 98 осіб — відправили на карантин. Симптомів у них поки немає.

Вірус Марбург належить до тієї ж родини, що й Ебола. Він передається через рідини організму: піт, кров, екскременти та слину. У важких випадках у пацієнтів виникає жовтяниця, утрата ваги та кровотеча з рота й носа.

Зазвичай хвороба триває коло трьох тижнів. Ліків проти неї немає. Пацієнтам треба збивати температуру, а ще часто доводиться підтримувати роботу печінки.

Раніше великі епідемії лихоманки траплялися лише на півдні та сході Африки. Для заходу континенту це другий зафіксований спалах в історії. Перший був торік. Тоді виявили одного хворого у Гвінеї.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гана підтвердила перші випадки смерті від лихоманки МарбургЗсув зійшов на готель в Аргентині — загинув туристВ Австралії через повені можуть евакуювати 32 000 людейЧерез повінь в Індії поширюється інфекціяПовені спричинили хаос на півночі ПакистануГубернатор Техасу обіцяє добудувати прикордонний мур, який зводив Дональд ТрампПожежа на фабриці в Дацці: шестеро загиблихРосійські ракети влучили в торговий центр у КременчуціКатастрофічна повінь: американський штат Кентуккі під водою1000 гектарів лісу вже згоріло в заповіднику «Чеська Швейцарія»

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: