16.06.2022
Телеканал NTD

Пожежі та смерті: аномальна спека спричинила лихо в Європі

Пожежі та смерті: аномальна спека спричинила лихо в Європі

У міру того, як у Європі дужчає спека, у всьому регіоні спалахують великі лісові пожежі. З..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

У міру того, як у Європі дужчає спека, у всьому регіоні спалахують великі лісові пожежі. З вогнем бореться Іспанія, Греція, Франція, Італія та Велика Британія.

На південному заході Франції локалізовують найбільшу в регіоні за понад 30 років лісову пожежу. Влада повідомила, що затримано підозрюваного в підпалі.

За останній тиждень пожежі поширилися на майже 200 квадратних кілометрів сільської місцевості регіону Бордо. Евакуювали понад 34 тисячі осіб.

А це те, що залишилося від кемпінгу біля Аркашонської затоки. Тут розташована найвища піщана дюна Європи, і зазвичай тут багато відпочивальників. Але тепер залишилися тільки згорілі велосипеди, меблі та будиночки для туристів.

Місцевий житель Поль спостерігає, як вогонь підбирається до його дому.

[Поль Вертью, місцевий житель]:
«Маємо надію, що вогонь удасться стримати в лісі, і наступного тижня ми повернемося додому. А потім оцінимо збитки».

У Греції сильний вітер роздмухав величезну пожежу біля жител на околиці Афін. До боротьби з вогнем залучили 24 літаки та понад 420 пожежників, серед них і команда з Румунії.

Евакуювали чотири передмістя та лікарню. Про потерпілих або згорілі будинки поки інформації немає.

У Великій Британії теж фіксують рекордні літні температури, які наближаються до раніше небачених 40 градусів.

На схід від столиці велика пожежа охопила будинки містечка Веннінгтон. Полум’я перекинулося на поля й наблизилося до давньої церкви.

[місцевий житель]:
«Я швидко пробіг через сад перед будинком, щоби подивитися, що відбувається, і зустрів сусіда Стіва, який колись був пожежником. Секунд за 30 ми підбігли до будинку, а гараж уже горів. Також горіла їхня машина, і вогонь переходив на паркан. Він поширювався неймовірно швидко».

Згідно з прогнозом ООН, за наступні 30 років екстремальних лісових пожеж побільшає на третину.

Водночас у Португалії зареєстрували понад 1000 спричинених аномальною спекою смертей. Серед померлих переважно старші люди.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пожежі та смерті: аномальна спека спричинила лихо в Європі49 градусів: як виживають у Пакистані під час пекельної спекиРосія погрожує Литві заходами у відповідь за обмеження транзиту залізницеюКорабельна аварія в Індонезії: 25 людей зникли безвістиДжо Байден розпочав важливе близькосхідне турне з візиту до ІзраїлюТуристи повертаються до Греції, але заважає інфляціяПерша леді України виступила перед Конгресом СШАУ вигнанні чи у в’язниці: кубинські активісти через рік після протестівУ всьому світі пройшли акції на підтримку ФалуньгунЗемлетрус в Афганістані: щонайменше 1000 загиблих

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: