16.07.2022
Телеканал NTD

Масштабна операція: у Євросоюзі арештували 130 підозрюваних у торгівлі людьми

Масштабна операція: у Євросоюзі арештували 130 підозрюваних у торгівлі людьми

Поліція в усьому Євросоюзі арештувала близько 130 осіб, яких підозрюють у торгівлі людьми. Це була спільна..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Поліція в усьому Євросоюзі арештувала близько 130 осіб, яких підозрюють у торгівлі людьми. Це була спільна операція, у якій брали участь 22 країни. Про це заявив Європол — поліційна служба ЄС, головний офіс якої в Гаазі.

У німецькому місті Оснабрюк провели обшуки в 36 об’єктах нерухомості й арештували 18 осіб. Водночас, як каже місцева поліція, вона зібрала достатньо доказів.

[Марко Еллерман, прессекретар поліції Оснабрюка]:
«Я можу підтвердити, що цього ранку були арешти, також тривають обшуки. Ми підозрюємо, що діяло міжнародне угруповання з нелегального перевезення людей, зокрема тут, у Німеччині. Його звинувачують у доставлянні сюди нелегальних мігрантів».

Загалом в операції взяло участь 15 країн ЄС, плюс Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Північна Македонія, Сербія, Україна, Велика Британія і Ліхтенштейн. Залучили майже 23 тисячі правоохоронців.

[Марко Еллерман, прессекретар поліції Оснабрюка]:

«Цього ранку операцію проводили сотні поліціянтів і спецпризначенців у багатьох країнах. Не тільки в Німеччині, а також у Бельгії, Нідерландах та Великій Британії. Мета рейдів — протидія міжнародній мережі торгівлі людьми і її ліквідація».

Операцію координувало Frontex — прикордонне агентство ЄС. Воно перевірило майже мільйон людей та 200 тисяч транспортних засобів на морських, сухопутних і повітряних кордонах, через які пролягають найжвавіші маршрути до ЄС.

У результаті виявили понад 100 можливих жертв торгівлі людьми.
Коротке посилання на цю сторінку:

Масштабна операція: у Євросоюзі арештували 130 підозрюваних у торгівлі людьмиВ Австралії через повені можуть евакуювати 32 000 людейКоло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщинуУ Валенсії намагаються загасити лісову пожежуЖителі Пекіна бояться можливого суворого локдаунуПожежа в Хорватії загрожує популярному курортовіВід Рима до Голлівуду: почалася вакцинація проти віспи мавпВерховний суд США скасував закон, який дозволяв абортиІноземці покидають ШанхайЗсув зійшов на готель в Аргентині — загинув турист

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: