12.03.2022
Телеканал NTD

Лідери G7 пообіцяли безстроково підтримувати Україну

Лідери G7 пообіцяли безстроково підтримувати Україну

У вівторок у німецькій Баварії завершився саміт країн «Великої сімки». У центрі уваги була загарбницька війна..

Дата завантаження: 2022-08-12

video
A sign is pictured during the G7 leaders summit at the Bavarian resort of Schloss Elmau castle, near Garmisch-Partenkirchen, Germany, June 27, 2022. REUTERS/Lukas Barth/Pool

У вівторок у німецькій Баварії завершився саміт країн «Великої сімки». У центрі уваги була загарбницька війна Росії в Україні та її наслідки. У комюніке саміту учасники запевнили, що вони підтримують Україну й далі здійснюватимуть економічний тиск на режим Володимира Путіна.

Лідери країн G7 заявили про намір надавати Україні фінансову, військову та гуманітарну допомогу стільки, скільки це буде потрібно.

Водночас вони планують активніше сприяти Україні в налагодженні виробництва та експорту товарів.

А ще в ухваленому документі «Велика сімка» підтвердила, що цього року виділить Україні понад 2,8 мільярда доларів для захисту й підтримки цивільного населення та 29 із половиною мільярдів, щоб поповнити бюджет країни.

Лідери G7 також заявили про намір провести міжнародну конференцію, щоб зібрати кошти для відновлення України. А ще зобов’язалися найближчим часом ужити проти Росії низку нових економічних заходів, зокрема заборонити імпортувати звідти золото.

На саміті порушили також й інші важливі питання, як-от зміну клімату, голод та боротьбу з пандемією.

Після зустрічі на найвищому рівні лідери країн G7 вирушили до Мадрида, щоб узяти участь у триденному саміті НАТО.
Коротке посилання на цю сторінку:

Лідери G7 пообіцяли безстроково підтримувати УкраїнуНа Лесбосі горять ліси — жителів евакуювали«Місто вже не впізнати»: як Гонконг змінився за останні п’ять років1000 гектарів лісу вже згоріло в заповіднику «Чеська Швейцарія»У М’янмі стратили чотирьох продемократичних активістівНайрясніша за 80 років злива затопила СеулУ вигнанні чи у в’язниці: кубинські активісти через рік після протестівКорабельна аварія в Індонезії: 25 людей зникли безвістиКолишній бойовик став президентом Колумбії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: