12.03.2022
Телеканал NTD

Через повінь в Індії поширюється інфекція

Через повінь в Індії поширюється інфекція

До стихійного лиха додалися ще й інфекційні хвороби. В індійському штаті Ассам люди вже понад місяць..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

До стихійного лиха додалися ще й інфекційні хвороби. В індійському штаті Ассам люди вже понад місяць потерпають від повеней, яких не було 120 років. Загалом стихійне лихо забрало більш як сто життів.

Приблизно п’ять із половиною мільйонів осіб мусили покинути свій дім. Майже чотири мільйони з них перебувають у тимчасових притулках.

У місті Марігаон відкрили польовий шпиталь.

[М. Алі, лікар]:
«У місцевих жителів висока температура й кашель. У деяких районах люди страждають і від діареї. Але більшість пацієнтів мають шкірні захворювання».

За словами лікарів, усі ці хвороби передаються через воду, а вона зараз усюди.

Повені на сході Індії почались у травні після злив. У червні рясні дощі пішли знову. Цього місяця вже випало вдвічі більше опадів, ніж зазвичай. Майже весь штат Ассам затопило. Подекуди рівень води сягає півтора метра. Зруйновано мільйони будинків.

Влада штату відкрила майже півтори тисячі тимчасових притулків. Але ситуація важка навіть там. Бракує продовольства та питної води. До ізольованих районів допомогу доставляють на човнах та гелікоптерах.

Численні річки в Ассамі регулярно виходять із берегів. Причина в рясних мусонних дощах та великому обсязі води, що стікає з Гімалайських гір. Експерти зазначають, що повені посилюються й через вирубування лісів поблизу річок.
Коротке посилання на цю сторінку:

Через повінь в Індії поширюється інфекціяЗсув зійшов на готель в Аргентині — загинув туристПрипинення вогню продовжили, але єменці сподіваються на тривале перемир’яКоло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщинуЦіна на бензин у США досягла історичного максимумуІзраїль готується до п’ятих виборів за 3,5 рокиМіж двома Кореями в селі Пханмунджом поки спокійно, але чи надовго?Велику пожежу в Каліфорнії поки не вдається стримати, але секвої в безпеціГана підтвердила перші випадки смерті від лихоманки МарбургЕкономіка КНДР скочується вниз

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: