01.10.2022
Телеканал NTD

Директор ФБР: основні загрози кібербезпеці США надходять із Китаю

Директор ФБР: основні загрози кібербезпеці США надходять із Китаю

Нинішні масштаби загрози кібербезпеці США, яку створює Пекін, нечувані. Про це заявив директор ФБР Крістофер Рей...

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Нинішні масштаби загрози кібербезпеці США, яку створює Пекін, нечувані.

Про це заявив директор ФБР Крістофер Рей. Китайська влада націлилася на всі сектори американської економіки одночасно.

[Крістофер Рей, директор ФБР США]:
«Їхня хакерська програма більша за ті, що мають усі інші великі країни разом узяті. Вони вкрали більше особистих та корпоративних даних американців, ніж усі країни загалом. І вони не проявляють жодних ознак готовності стримати свої амбіції та агресію».

Рей каже, що китайська економіка надає інструменти для такого кіберкрадійства. Він наводить приклад американських компаній, які працювали в Китаї у 2020 році. Відповідно до китайського законодавства вони мали використовувати певне податкове програмне забезпечення. Через нього китайська влада дістала доступ до даних цих компаній.

[Крістофер Рей, директор ФБР США]:

«Низка американських компаній виявила, що таким чином у їхніх мережах почало діяти шкідливе програмне забезпечення».

Рей зазначив, що у 2021 році «Майкрософт» та інші компанії, які працюють у галузі кібербезпеки, повідомили, що китайські хакери зламали в США понад 10 тисяч внутрішніх мереж.

[Крістофер Рей, директор ФБР США]:
«І це лише один приклад того, як китайський уряд досягає своєї мети — бреше та, вдаючись до обману, торує свій шлях до глобального панування в технологічних секторах».

Рей сказав, що Китай наймає хакерів і надає їм державні ресурси для нападів на Сполучені Штати Америки, як це робить Іран та Росія.

Наразі ФБР проводить низку протишпигунських розслідувань щодо атак хакерів Китаю. І кожні 12 годин порушує нові справи.
Коротке посилання на цю сторінку:

Директор ФБР: основні загрози кібербезпеці США надходять із КитаюНа початку літа Греція почала знову запасатися вугіллямЛідери G7 пообіцяли безстроково підтримувати УкраїнуКраїни ЄС домовилися знизити імпорт російської нафти на 90 %Суд Великої Британії дозволив депортувати нелегальних мігрантівУ Франції ухвалили вирок ісламісту, який 2015 року влаштував у Парижі бійню30-метрова стіна обвалилася на житлові будинки в Ла-ПасіПівнічна Корея повідомила про спалах невідомого кишкового захворюванняЖителі Пекіна бояться можливого суворого локдаунуЗливи та зсуви в Південно-Африканській Республіці: 45 загиблих

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: