12.03.2022
Телеканал NTD

У зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носоріг

У зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носоріг

Коли під час екскурсії гіди Кубинського національного зоопарку побачили цього маленького білого носорога, їхньому подиву не..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Коли під час екскурсії гіди Кубинського національного зоопарку побачили цього маленького білого носорога, їхньому подиву не було меж. Про те, що самка Кетрін вагітна, ніхто й не підозрював. Але 9 червня в неї народилося дитинча.

Поповнення в родині білих носорогів тут сталося вдруге за останні чотири роки. До цього 20 років вони дитинчат взагалі не народжували.

Малюка назвали Ель. Носороги тут, як і багато інших мешканців, на вільному вигулі. На співробітників зоопарку агресивно не реагують, бо ті їх постійно годують. Ветеринар зміг наблизитися до мами-носорога на п’ять метрів.

[Йоель Мачадо, ветеринар]:
«Ми вперше бачимо, як дитинча їсть. Воно завжди підходить разом із мамою, щоби подивитися, що ми даємо їй поїсти. Але зараз вперше бачимо, як воно їсть саме».

У зоопарку живе вісім білих носорогів — три самці та п’ять самок. Тут діє програма розведення цих тварин, оскільки вони занесені до Червоної книги.

Білий носоріг — найбільший представник родини. Це четверта за величиною сухопутна тварина на планеті. Самці виростають до півтора-двох метрів заввишки й можуть важити до п’яти тонн.
Коротке посилання на цю сторінку:

У зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігЗа що собаку з кличкою Сем зробили героєм коміксу в ЧиліНепальська альпіністка побила свій і світовий рекорд, підкоривши Еверест у 10-теМінівентилятори допомагають собакам пережити спеку в ЯпоніїВільям та Кейт прийняли 8000 гостей у саду Букінгемського палацуБразильці допомагають людям з інвалідністю подорожуватиІсторичний район Нью-Йорка потопає у квітахРідкісні золоті тигри народилися в Пакистані

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: