06.10.2022
Телеканал NTD

Мільйони людей у ​​Південній Азії постраждали від повеней

Мільйони людей у ​​Південній Азії постраждали від повеней

Понад дев'ять мільйонів людей опинилися в тяжкому становищі в Бангладеш та на північному сході Індії після..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Понад дев’ять мільйонів людей опинилися в тяжкому становищі в Бангладеш та на північному сході Індії після рясних дощів. Почалися повені, які в регіоні називають найбільшими за 122 роки. Уже відомо про 54 загиблих.

У густонаселеному Бангладеш дуже потерпають низини. Особливо округ Сілхет, що на північному сході країни. Річки вийшли з берегів, рівень води підіймається. Уже чверть 15-мільйонного населення регіону мусила залишити свої домівки. Ситуацію ускладнює вода, що ринула з гір сусіднього індійського штату Мегхалая. Там у неділю випало коло метра опадів.

В Індії дуже потерпає штат Ассам. Тут зливи почалися ще близько двох тижнів тому. Загинуло щонайменше 26 людей.

[житель штату Ассам]:
«Повінь усім створила труднощі. Ніхто не може вийти з дому. Люди не можуть ходити до офісу. Мій магазин затопило. Усередині пошкоджено багато обладнання».

Мільйони людей утратили житло, деякі розмістилися в тимчасових притулках. Влади обох країн намагаються доставляти їм гуманітарну допомогу, зокрема медикаменти та питну воду.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мільйони людей у ​​Південній Азії постраждали від повенейКраїни ЄС домовилися знизити імпорт російської нафти на 90 %У Валенсії — найсильніша повіньКоаліція Макрона втратила більшість у французькому парламентіСходження льодовика в Альпах: пошуки альпіністів триваютьПрезиденти країн Балтії та Польщі відвідали УкраїнуУ Непалі знайшли тіла майже всіх пасажирів літака, що розбивсяНа Кубі вироки ухвалили десяткам людей, які протестували минулого літаНімеччина субсидує громадський транспорт та знизила податки на пальне

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: