01.11.2022
Телеканал NTD

Мільйони людей у ​​Південній Азії постраждали від повеней

Мільйони людей у ​​Південній Азії постраждали від повеней

Понад дев'ять мільйонів людей опинилися в тяжкому становищі в Бангладеш та на північному сході Індії після..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Понад дев’ять мільйонів людей опинилися в тяжкому становищі в Бангладеш та на північному сході Індії після рясних дощів. Почалися повені, які в регіоні називають найбільшими за 122 роки. Уже відомо про 54 загиблих.

У густонаселеному Бангладеш дуже потерпають низини. Особливо округ Сілхет, що на північному сході країни. Річки вийшли з берегів, рівень води підіймається. Уже чверть 15-мільйонного населення регіону мусила залишити свої домівки. Ситуацію ускладнює вода, що ринула з гір сусіднього індійського штату Мегхалая. Там у неділю випало коло метра опадів.

В Індії дуже потерпає штат Ассам. Тут зливи почалися ще близько двох тижнів тому. Загинуло щонайменше 26 людей.

[житель штату Ассам]:
«Повінь усім створила труднощі. Ніхто не може вийти з дому. Люди не можуть ходити до офісу. Мій магазин затопило. Усередині пошкоджено багато обладнання».

Мільйони людей утратили житло, деякі розмістилися в тимчасових притулках. Влади обох країн намагаються доставляти їм гуманітарну допомогу, зокрема медикаменти та питну воду.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мільйони людей у ​​Південній Азії постраждали від повенейМакрон переміг Ле Пен на президентських виборахЛідери G7 пообіцяли безстроково підтримувати УкраїнуУкраїну несподівано відвідали поважні гостіРосія погрожує Литві заходами у відповідь за обмеження транзиту залізницеюСильний ураган налетів на Західну НімеччинуГолова Євроради Шарль Мішель зустрівся з президентом Зеленським у КиєвіУ Валенсії — найсильніша повіньКитайські дракони в центрі Нью-Йорка нагадали про криваві репресії в КНРМакрон та Ле Пен вийшли у другий тур президентських виборів у Франції

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: