01.10.2022
Телеканал NTD

США знемагають від аномальної спеки

США знемагають від аномальної спеки

Жителів багатьох американських штатів попереджають про небезпеку надмірно спекотної погоди. Це Південна Флорида. У Маямі —..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Жителів багатьох американських штатів попереджають про небезпеку надмірно спекотної погоди. Це Південна Флорида. У Маямі — сорокаградусна спека, і вона триватиме до кінця тижня.

[відпочивальник на пляжі]:
«Сьогодні дуже спекотно, як у пустелі. Зараз розпал літа, і в цей час стає дуже сухо».

[відпочивальниця на пляжі]:
«Ось уже кілька днів ненормальна спека. <…> Важко. Нічого не робиш, але вже пітнієш. Не рухаєшся, але пітнієш — це погано. Хоча вчора було ще гірше».

Утім, є ті, кому така погода подобається. Цей чоловік з Аргентини. Там зараз зима.

[відпочивальник на пляжі]:
«Ми приїхали з Аргентини, де зараз холодно. Отже, ми насолоджуємося цією спекою, нам її бракувало».

Водночас в Аризоні та Каліфорнії палають лісові пожежі.

А в Чикаго гули сирени, що попереджали про урагани. Негода залишила без світла тисячі людей у ​​передмісті мегаполіса.

У Єллоустонському національному парку через спеку почалися повені та каменепади. Через це його закрили для відвідування, уперше за 34 роки.
Коротке посилання на цю сторінку:

США знемагають від аномальної спекиВ укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилосяНа Кубі вироки ухвалили десяткам людей, які протестували минулого літаУ Непалі знайшли тіла майже всіх пасажирів літака, що розбивсяПротести на Шрі-Ланці: люди вимагають відставки керівного сімейного клануКолишній в’язень китайського трудового табору розповів про пережитеПовінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовикиЗливи та зсуви в Південно-Африканській Республіці: 45 загиблихВерховний суд США скасував закон, який дозволяв абортиЯєчна криза: перед Великоднем у світі злетіли ціни на яйця

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: