01.10.2022
Телеканал NTD

На Кубі вироки ухвалили десяткам людей, які протестували минулого літа

На Кубі вироки ухвалили десяткам людей, які протестували минулого літа

Куба оголосила, що ухвалила вироки десяткам активістів, які минулого літа брали участь в антиурядових протестах. Ті..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Куба оголосила, що ухвалила вироки десяткам активістів, які минулого літа брали участь в антиурядових протестах. Ті заворушення назвали наймасштабнішими із часів революції Фіделя Кастро 1959 року.

Утім, їх швидко придушили армійці. Сотні людей кинули за ґрати.

[Лінсай Марія Медерос, працівниця прокуратури Куби]:
«У межах 381 справи винесли 76 остаточних обвинувальних вироків. 16 засуджених віком від 16 до 18 років. З них 15-м замість ув’язнення присудили альтернативні види покарання. Інші справи ще розглядають у судах».

В участі в незаконних протестах звинуватили 790 кубинців, серед яких 55 осіб віком до 18 років. Уже засуджено 300 протестувальників. Їм дали від 5 до 25 років в’язниці, визнавши винними в підбурюванні до заколоту, саботажу, грабежах із застосуванням сили та в громадських заворушеннях.

На Кубі кримінальна відповідальність настає із 16 років. Ті, хто уникнув покарання, дістали попередження. Прокуратура повідомила, що їх може бути ув’язнено, якщо ті порушать накладені на них санкції або вчинять нові подібні злочини.

Правозахисні організації, уряд США та Євросоюз неодноразово заявляли, що судовим процесам на Кубі не вистачає прозорості. Вони також закликають звільнити всіх засуджених.

А ось кубинська влада звинуватила у фінансуванні демонстрацій США.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Кубі вироки ухвалили десяткам людей, які протестували минулого літаООН збирає для Афганістану $4,4 млрдМакрон переміг Ле Пен на президентських виборахНімеччина субсидує громадський транспорт та знизила податки на пальнеПівнічна Корея повідомила про спалах невідомого кишкового захворюванняУ Франції ухвалили вирок ісламісту, який 2015 року влаштував у Парижі бійнюРосійський військовик визнав себе винним у воєнному злочиніКитайські дракони в центрі Нью-Йорка нагадали про криваві репресії в КНРКраїни ЄС домовилися знизити імпорт російської нафти на 90 %Голова Євроради Шарль Мішель зустрівся з президентом Зеленським у Києві

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: