03.10.2021
Телеканал NTD

Дизайнер весільного вбрання з Барселони сама шиє сукні, поки її співробітники на карантині

Дизайнер весільного вбрання з Барселони сама шиє сукні, поки її співробітники на карантині

Іспанський дизайнер весільних суконь Інма Гарсія дістає атласну тканину й тюль для нового вінчального плаття. У..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Іспанський дизайнер весільних суконь Інма Гарсія дістає атласну тканину й тюль для нового вінчального плаття. У своєму ательє в Барселоні вона шитиме вбрання для клієнтки з Мексики.

Тепер вона працює майже на самоті, але обов’язково в масці й рукавичках. Усі її співробітники пішли на карантин ще 16 березня, бо у двох виявили коронавірус. Ательє офіційно закрито.

[Інмакулада Гарсія, дизайнер весільних суконь]:
«Нам, звісно ж, потрібно обслужити тих наречених, які не скасували своїх весіль. Ми робимо викрійку, і потім я шию плаття, щоби відправити його до місця призначення, і щоб наречена могла щасливо вийти заміж. Ось чому ми тут. Ми спеціально сьогодні прийшли сюди, щоби зшити цю весільну сукню».

До епідемії Іспанія була другим найбільшим світовим експортером весільних суконь після Китаю. Індустрія здебільшого сконцентрована в Барселоні.

Бізнес Гарсії постраждав відразу в кількох аспектах. По-перше, скасували майже всі весілля. По-друге, перенесли торгові ярмарки, на яких компанія вторговувала найбільше. По-третє, припинилося постачання тканини з Італії.

[Інмакулада Гарсія, дизайнер весільних суконь]:
«Весільний тиждень моди в Барселоні — це міжнародний ярмарок, де наші колекції розходяться на весь світ. Сюди їдуть з усіх країн. Саме на ярмарку ми переважно дістаємо замовлення й отримуємо більшу частину річного виторгу. Там ми збуваємо 60‒70% усієї нашої продукції, яку виробляємо за рік».

Постраждали від епідемії й інші невеликі іспанські компанії, які становлять три чверті всього ринку праці країни.

Уряд Іспанії, як й інші держави, оголосив про багатомільярдну програму допомоги, щоби підтримати економіку. Вона містить гарантовані державою позики компаніям і виплати звільненим працівникам.

Тим часом Тиждень весільної моди в Барселоні поки перенесли на червень.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дизайнер весільного вбрання з Барселони сама шиє сукні, поки її співробітники на карантиніУ ЄС планують до серпня прищепити проти коронавірусу 70 % дорослого населенняКруїзні лайнери повертаються до Чорногорії після 16 місяців застоюЗамість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаКитай може втратити статус найбільш населеної країни світуКількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонівУ Швейцарії волонтери допомагають фермерам захистити худобу від вовківІндонезійка допомагає відновити коралові рифи БаліФранцузький військовий комп’ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликів