03.12.2021
Телеканал NTD

Спортзал на даху: іракські важкоатлети не байдикують на карантині

Спортзал на даху: іракські важкоатлети не байдикують на карантині

Іракські важкоатлети Френсіс та Усама тренуються прямо на даху будинку. Через епідемію коронавірусу в країні закрилися..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Іракські важкоатлети Френсіс та Усама тренуються прямо на даху будинку. Через епідемію коронавірусу в країні закрилися всі спортивні клуби. Тоді чоловіки вирішили обладнати власний тренажерний зал.

[Френсіс Горгезе, житель Дахука]:
«Перші три дні після закриття спортивних залів ми сприймали як відпочинок. Але потім уже не могли не тренуватися. Треба було знайти вихід».

У країні до 11 квітня діє комендантська година. Спортсмени побоюються, що її можуть продовжити, тому й вирішили займатися на даху.

[Усама Хусейн, житель Дахука]:
«Ці тренування додали мені сил, і я почуваюся щасливим. Коли тільки почав займатися, то створив щось із нічого. Я хочу надихати молодь і бути для неї джерелом позитивної енергії».

Спортивний інвентар іракські спортсмени позичили в тренажерному залі, де зазвичай тренуються.
Коротке посилання на цю сторінку:

Спортзал на даху: іракські важкоатлети не байдикують на карантиніЗелений оазис прикрасив дах університету в АвстраліїБездомні й психічнохворі люди заполонили вулиці МангеттенуГрецький острів замінить усі автомобілі на електричніЧисельність рідкісних піренейських рисей вдалося відновити до 1100ООН: мільйонам сирійців загрожує гуманітарна катастрофаНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтАвстралійські майстри шукають у пустелі покинуті машини і їх ремонтуютьСотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районівВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добу