03.10.2021
Телеканал NTD

Соціальне дистанціювання: як південнокорейці пристосовуються до карантину

Соціальне дистанціювання: як південнокорейці пристосовуються до карантину

Ці пластикові перегородки з'явилися в їдальні однієї з урядових установ у південнокорейській провінції Кьонгі. Влада країни..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Ці пластикові перегородки з’явилися в їдальні однієї з урядових установ у південнокорейській провінції Кьонгі.

Влада країни намагається встановити безпечну відстань між людьми й стримати поширення коронавірусу. Перегородки — це лише один зі способів.

[Со Су Мі, співробітниця урядової установи]:
«Спочатку через цей роздільник я почувалася трохи ніяково, але тепер рада, що під час їди захищена від невідомих джерел зараження. Також це гігієнічно».

У Південній Кореї загалом виявили близько 10000 випадків зараження COVID-19.

[Вон Мі Йон, дієтолог]:
«Ми обмірковували методи, які зменшили б до мінімуму дискомфорт працівників, але одночасно допомогли б їм почуватися в безпеці під час їди. Тому вирішили встановити роздільники на столах».

Тим часом найбільша в країні мережа аптек позначила місця для тих, хто стоїть у чергах. Тепер про соціальне дистанціювання нагадують ці сліди.

[Лі Чу Хен, покупниця]:
«Якщо я особисто казатиму незнайомцям, щоб вони тримали дистанцію, цим я можу їх образити. Та оскільки є наклейки, люди самі шикуються за ними в чергу».

Влада закликала південнокорейців залишатися вдома й триматися одне від одного на відстані, бо в деяких районах і далі реєструють нові випадки зараження COVID-19.

Також у країні триває 15-денне інтенсивне соціальне дистанціювання. Тобто діє заборона на проведення масових заходів, зокрема релігійних, спортивних і розважальних.
Коротке посилання на цю сторінку:

Соціальне дистанціювання: як південнокорейці пристосовуються до карантинуУ Колумбії роблять бамбукові готелі для бджілФестиваль на дні пересохлого Аральського моря в Узбекистані привертає увагу до екологічної катастрофиАрмія щурів-саперів у Камбоджі поповнилася 20-ма новобранцямиКитай може втратити статус найбільш населеної країни світуЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у БерлініАрттерапія допомагає колишнім військовикам забути про стресРемонт велосипедів допомагає перевиховувати важких підлітків в АвстраліїУ Кенії евакуювали жирафів з острова, що повільно йде під водуПриготувати пюре й відбивну: в Австралії самотніх літніх чоловіків навчають кулінарії