04.05.2021
Телеканал NTD

Дональд Трамп хоче стримати смертність від коронавірусу в США в межах 100‒200 тисяч осіб

Дональд Трамп хоче стримати смертність від коронавірусу в США в межах 100‒200 тисяч осіб

Президент США Дональд Трамп припустив, якою може бути смертність від епідемії коронавірусу в США. За його..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Президент США Дональд Трамп припустив, якою може бути смертність від епідемії коронавірусу в США. За його словами, він хоче стримати її в межах 100‒200 тисяч. Водночас, за деякими оцінками, якщо не вживати карантинних заходів, жертв у країні може бути більш як два мільйони двісті тисяч.

Експерти зазначають, що пік смертності в США припаде на найближчі два тижні. Раніше президент пропонував уже в середині квітня знімати обмеження й починати поступове відновлення, щоб урятувати економіку. Однак тепер змінив свою думку.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Я повторю: найбільше смертей очікується в найближчі два тижні. Нічого не може бути гіршим, ніж оголосити перемогу до того, як ти переміг. Це було б найбільшою поразкою. Тому дуже важливо, щоб упродовж найближчих двох тижнів усі чітко дотримувалися рекомендацій, які видав наш віце-президент».

Дію федеральних рекомендацій для громадян продовжили до 30 квітня. Вони радять американцям не виходити з дому без крайньої потреби.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Ми очікуємо, що до 1 червня ми станемо на шлях відновлення. Відбудеться багато прекрасних речей. Я хочу, щоби кожен громадянин нашої країни сповнився впевненості, бо наші найкращі у світі медичні уми намагаються стримати цю хворобу. У нас найкраща наука, найкращі дослідники й найкращі таланти, які вдень і вночі працюють, щоб захистити ваші сім’ї й зупинити пандемію».

Зараз у США набирає темпів масове тестування, щоб установити точну кількість тих, хто заразився.

Водночас учені в Австралії почали досліджувати, чи може вакцина від туберкульозу допомогти пом’якшити симптоми коронавірусу. Вони планують провести клінічні випробування щеплення від БЦЖ, яке щорічно роблять мільйонам дітей.

Є припущення, що вакцина може зміцнювати імунітет і зменшити ступінь упливу COVID-19 на організм. Це б дало змогу врятувати більше людей, і науковці також мали би більше часу, щоб розробити повноцінну вакцину.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дональд Трамп хоче стримати смертність від коронавірусу в США в межах 100‒200 тисяч осібНа Темзі знову перераховують лебедівРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачівВ Албанії відновлюють популяцію кучерявих пеліканівАвстралія вирішуватиме винну суперечку з Китаєм у СОТУ вашу тару: індонезійський стартап поповнює товари першої потреби на розливКитай може втратити статус найбільш населеної країни світуЕксперт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушеноПожежа в лікарні Іраку: щонайменше 50 загиблихКарачі накрила пилова буря, є загиблі