01.11.2022
Телеканал NTD

Пожежники поборолися на міжнародних змаганнях у Польщі

Пожежники поборолися на міжнародних змаганнях у Польщі

Повне екіпірування й жорсткі умови. У польському Торуні влаштували міжнародні змагання пожежників. Учасники мають піднятися на..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Повне екіпірування й жорсткі умови. У польському Торуні влаштували міжнародні змагання пожежників.

Учасники мають піднятися на триповерхову вежу з пожежним набором вагою 19 кілограмів. Потім нагору мусять затягнути не менш тяжкий шланг. Далі треба влучити в ціль струменем води.

Найважче випробування — перетягування манекена вагою 80 кілограмів.

[Пшемислав Банецький, співробітник пожежної служби]:
«Учасники змагаються в повному спорядженні, зокрема в дихальному апараті. Усе це важить 24 кілограми. Пожежники завжди використовують засоби захисту органів дихання. Після змагань навряд чи хтось захоче поговорити».

До екіпірування пожежників входить куртка й штани з термостійкої та гідрофобної тканини, каска, захисні чоботи, пожежні краги, рятувальний пояс із сокирою та дихальний апарат, який також захищає очі.

Цього року в змаганнях беруть участь 150 пожежників із Польщі, Німеччини, Франції, Естонії, Словаччини та Великої Британії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пожежники поборолися на міжнародних змаганнях у ПольщіФестиваль квітів і трав: Вірменія відроджує знання предківРекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світіУ Єрусалимі виявили плиту стародавнього вівтаря, яка стояла в усіх перед очимаІндія побила рекорд Гіннеса з найшвидшого будівництва дорігУ Гонконгу залишилася лише одна фабрика, де порцеляну розписують вручнуРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євроМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюМоду Африки показали у Музеї Вікторії та АльбертаОстрівець дикої природи приваблює тисячі людей у Бангкоку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: