06.09.2022
Телеканал NTD

Індія побила рекорд Гіннеса з найшвидшого будівництва доріг

Індія побила рекорд Гіннеса з найшвидшого будівництва доріг

Індія увійшла до Книги Гіннеса як рекордсмен із найшвидшого будівництва доріг. Це досягнення зареєстрували в штаті..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Індія увійшла до Книги Гіннеса як рекордсмен із найшвидшого будівництва доріг. Це досягнення зареєстрували в штаті Махараштра. Там усього лише за п’ять днів проклали одну смугу автомагістралі завдовжки 75 кілометрів. Якщо точніше, на все пішло 105 годин і 33 хвилини.

[Нітін Гадкарі, міністр автотранспорту Індії]:
«Міністерство автомобільного транспорту Індії до Дня незалежності країни встановило рекорд Гіннеса».

Цей відтинок дороги — частина національного шосе. Він сполучив міста Амраваті й Акола. У будівництві брали участь 720 осіб, серед яких і команда незалежних консультантів. Вони працювали вдень і вночі.

В Індії пролягає друга за величиною мережа доріг у світі. Раніше її будівництво й ремонт часто відкладали. На заваді стояла бюрократія, брак фінансування і труднощі з придбанням землі. Така ситуація відлякувала інвесторів й уповільнювала перевезення товарів та людей.

Попередній рекорд із найшвидшого будівництва дороги належить Катару. Там у 2019 році за десять днів проклали ділянку швидкісної автомагістралі завдовжки понад 25 кілометрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індія побила рекорд Гіннеса з найшвидшого будівництва дорігБолгарія відзначила День слов’янської писемностіРоботи ремісників і дизайнерів показали на виставці у ВенеціїПонад 60 кімоно показали на виставці в Нью-ЙоркуМексиканські студенти-кулінари створили колекцію вбрання з їжіУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе містоЯкі із себе перші марокканські анімаційні фільмиЦентральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторієюОзера, сади й луки: туристи знову прямують до Кашміру«Курча коронації»: яке меню склали для Єлизавети II на честь коронації

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: