02.12.2022
Телеканал NTD

Рідкісну книжку про Гаррі Поттера виставлять на аукціон

Рідкісну книжку про Гаррі Поттера виставлять на аукціон

Перше видання книжки «Гаррі Поттер і філософський камінь» виставлять на аукціоні в Лондоні. Його вважають рідкісним,..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Перше видання книжки «Гаррі Поттер і філософський камінь» виставлять на аукціоні в Лондоні. Його вважають рідкісним, бо воно вийшло накладом лише 500 примірників. Книгу надрукували 97-го року.

300 примірників було відправлено до бібліотек. Інші надійшли в продаж. У цих книжках є кілька помилок. У наступних виданнях їх виправили.

[Марк Вілтшир, працівник аукціонного дому]:
«Наприклад, на задній обкладинці у слові «філософський», яке є досить важливим, є помилка. Там немає другого «о». Також на 53 сторінці у списку предметів, які учням пропонують узяти із собою в Гоґвортс, словосполучення «одна паличка» повторюється двічі».

У книжці, яку виставлять на торги, є пам’ятний напис і автограф письменниці. Це робить лот ще ціннішим. Його стартова ціна — 250 тисяч доларів.

[Марк Вілтшир, працівник аукціонного дому]:

«Ціна дуже залежить від стану речі. Ця книжка як нова. Дуже хороший примірник. Книжки в такому стані продавали по 200 тисяч фунтів стерлінгів. Торік на аукціоні в США за один примірник вторгували понад 400 тисяч доларів, і там не було автографа».

Аукціоністи очікують, що книжка приверне увагу молодих колекціонерів.

Серію романів про Гаррі Поттера написала британка Джоан Роулінг. Їх переклали 80 мовами. У всьому світі продано понад пів мільйона книжок про пригоди юного чарівника.

Романи також екранізовано. За ними зняли серію з восьми фільмів, яка стала однією з найприбутковіших в історії кінематографа.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісну книжку про Гаррі Поттера виставлять на аукціонКольори Африки: візерунки цієї художниці прикрашають літаки й машиниРоботи ремісників і дизайнерів показали на виставці у ВенеціїПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері БрюсселяУ Єрусалимі виявили плиту стародавнього вівтаря, яка стояла в усіх перед очимаСила квітів: садівницька виставка проходить у НідерландахКросівки Майкла Джордана виставлять на аукціон у Нью-ЙоркуРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євроВертикальний забіг організували в найвищому хмарочосі Південної КореїРекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: