06.11.2022
Телеканал NTD

Раритети зі світу спорту, музики й політики відкрили публіці в Нью-Йорку

Раритети зі світу спорту, музики й політики відкрили публіці в Нью-Йорку

Музичні інструменти знаменитих виконавців, речі відомих спортсменів та політиків і рідкісні історичні документи. На виставці в..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Музичні інструменти знаменитих виконавців, речі відомих спортсменів та політиків і рідкісні історичні документи. На виставці в Нью-Йорку показали колекцію американського бізнесмена Джима Ірсея.

На цій стіні — гітари Джона Леннона, Джорджа Гаррісона, Пола Маккартні, Прінса та інших легенд. За деякі інструменти колекціонер заплатив понад мільйон доларів.

[Джим Ірсей, колекціонер]:
«У мене є крісло-гойдалка Кеннеді, бита Джекі Робінсона, з якою він виграв Світову серію, взуття Мухаммеда Алі, у якому він переміг Джо Фрейзера. Це різноманітна колекція, бо в ній є все».

Серед експонатів — копія Декларації незалежності, листи батьків-засновників США Томаса Джефферсона і Джорджа Вашингтона, рідкісні книги, взуття Сільвестра Сталлоне, у якому він знімався у фільмі «Роккі», і багато іншого.

Колекція Джима Ірсея подорожує містами штату Нью-Йорк. Це вже п’ята зупинка. Наступного року вона побуває в інших штатах. Вхід на виставку вільний.
Коротке посилання на цю сторінку:

Раритети зі світу спорту, музики й політики відкрили публіці в Нью-ЙоркуФрески втікачів: на горищі церкви в Римі знайшли малюнки часів Другої світовоїОзера, сади й луки: туристи знову прямують до КашміруСкрипку Страдіварі планують продати на аукціоні за 11 мільйонів доларівТуристи поступово повертаються до НепалуІракський тесляр став талановитим різьбярем по каменюРекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світіПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері БрюсселяЦентральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторією

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: