01.11.2022
Телеканал NTD

Аргентинець станцював із полум’яною піцою і став найкращим кухарем Америки

Аргентинець станцював із полум’яною піцою і став найкращим кухарем Америки

12 печей і найкращі кухарі з усієї Америки. У Буенос-Айресі проходить 10-й Панамериканський чемпіонат із приготування..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

12 печей і найкращі кухарі з усієї Америки. У Буенос-Айресі проходить 10-й Панамериканський чемпіонат із приготування піци. Учасники змагаються в різних дисциплінах: приготування піци на швидкість, приготування найбільшої основи для піци і, звісно ж, приготування найсмачнішої піци.

Але крім кулінарного таланту, треба показати й танцювальний. Усі кухарі змагаються в піца-акробатиці. Суддів підкорив аргентинець, який виконав номер із полум’яною основою з тіста.

[Франсіско Вергара, переможець чемпіонату]:
«Виступаючи, ні про що не думаєш. Просто намагаєшся згадати рухи, які вигадав, і стримати приплив адреналіну, щоб рухатися впевнено й викладатися на всю».

На чемпіонаті зібралося 150 кухарів із Бразилії, Мексики, США, Чилі, Колумбії та інших країн.

[учасник із Бразилії]:

«Захід добре організовано. Нам, бразильцям, є чого повчитися в аргентинців. Мені сподобався чемпіонат. Усе було чудово, й учасників багато».

Переможець турніру братиме участь у чемпіонаті світу з приготування піци у 2023 році. Він відбудеться в Італії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аргентинець станцював із полум’яною піцою і став найкращим кухарем АмерикиСтародавня лодська мозаїка повернулася до Ізраїлю після світового турнеІракський тесляр став талановитим різьбярем по каменюГонконзький музей історії покаже тисячі років китайської культуриУ зоопарку Пакистану тварин рятують від спекиВісім геопарків Європи та Бразилії дістали статус ЮНЕСКОМолодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіОстрівець дикої природи приваблює тисячі людей у БангкокуОзера, сади й луки: туристи знову прямують до Кашміру

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: