01.11.2022
Телеканал NTD

Десятки сортів манго привезли на індійський фестиваль

Десятки сортів манго привезли на індійський фестиваль

Ароматні манго заполонили ринок в індійському Бангалорі. Тут проходить традиційний фестиваль. Фермери з усього штату Карнатака..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Ароматні манго заполонили ринок в індійському Бангалорі. Тут проходить традиційний фестиваль. Фермери з усього штату Карнатака привезли десятки сортів манго.

[продавець]:
«Приходьте на фестиваль манго. Тут ви знайдете багато добрих фруктів. Фермери не мають на меті продати якнайбільше манго, вони просто хочуть ознайомити зі своєю продукцією всіх індійців».

Через пандемію фестиваль не проводили два роки. Шанувальники манго вже встигли скучити за цим заходом.

[покупець]:
«Я радий, що фестиваль повернувся. Тут багато сортів. Ми куштуємо один за одним і не знаємо, який вибрати».

Манго вважають національним фруктом Індії. Існує 300 його сортів. Індійці їдять манго сирим, а також обсмажують чи консервують. Його навіть використовують у медицині. Наприклад, ним спиняють кровотечу.

На Індію припадає 60 % виробництва манго. Один із найдорожчих сортів — «альфонсо». Його вирощують у штаті Махараштра.
Коротке посилання на цю сторінку:

Десятки сортів манго привезли на індійський фестивальМісце кораблетрощі стало курортомЯк жив багатий давньоримський купець, тепер можна побачити зсерединиРекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світіУганда переживає бум внутрішнього туризмуБританські волонтери очищають «Золотий храм» в ІндіїВ Угорщині з’явилася радіостанція, яка розповідає про життя циганКитайський піаніст-віртуоз виступив в Альпах на висоті 3500 метрівОбійшла Францію: у Великій Британії виготовляють 1600 сортів сиру

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: