01.10.2022
Телеканал NTD

Рекорд Гіннеса: найдовший у світі скляний міст відкрили у В’єтнамі

Рекорд Гіннеса: найдовший у світі скляний міст відкрили у В'єтнамі

Слабодухим униз не дивитися. Найдовший у світі скляний міст під назвою «Білий дракон» відкрився у в'єтнамській..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Слабодухим униз не дивитися. Найдовший у світі скляний міст під назвою «Білий дракон» відкрився у в’єтнамській провінції Шонла. Інженерна споруда побила рекорд Гіннеса.

Довжина мосту — 632 метри. Його виготовили з трьох шарів загартованого скла завтовшки 4 сантиметри. Одночасно на мосту може перебувати 450 осіб.

[туристка]:
«У мене підкошуються ноги. Униз боюся дивитися. Я вся спітніла».

Міст сполучає дві вершини, височіючи над землею на відстані 150 метрів. А ще огинає скелю. Довжина цієї ділянки — 342 метри.

[Глен Поллард, представниця Книги рекордів Гіннеса]:

«Наразі це найдовший скляний міст. І він вражає тим, що його створили, зберігши незайману природу. Це надзвичайний проєкт, дуже успішний. Гадаю, він привабить багато туристів».

Попереднім рекордсменом був скляний міст у китайській провінції Гуандун. Його довжина — 526 метрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рекорд Гіннеса: найдовший у світі скляний міст відкрили у В’єтнаміСафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу КеніїЩе один «іграшковий» потяг пустили в Індії через наплив туристівПожежники поборолися на міжнародних змаганнях у ПольщіВіртуальна реальність дає змогу погуляти Нотр-Дамом різних епохОзера, сади й луки: туристи знову прямують до КашміруУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе містоМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюСтародавні артефакти, які врятувала поліція, виставили в музеї в РиміУ зоопарку Пакистану тварин рятують від спеки

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: