01.11.2022
Телеканал NTD

У Японії зробили робота-цапа

У Японії зробили робота-цапа

Цей високотехнологічний цап ніби створений для атракціонів. Але насправді це справжній промисловий робот. Його розробила японська..

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Цей високотехнологічний цап ніби створений для атракціонів. Але насправді це справжній промисловий робот. Його розробила японська корпорація, яка вже п’ять років випускає андроїдів. А ось чотириногого робота її інженери зробили вперше.

«Розумну» машину назвали BEX — на честь козла альпійського або ібекса.

[Нобору Такагі, працівник компанії-розробника]:
«Він ходить на чотирьох ногах, тому може переступати через предмети чи ходити нерівними поверхнями. Якщо перешкод немає, він може їздити на колесах».

Робот-цап перевозить вантажі вагою до 100 кілограмів. Під животом розташовані колеса. Машина працює від акумуляторів. Нею можна керувати дистанційно або ж запрограмувати для автономного пересування.

Головне призначення робота — допомагати літнім фермерам перевозити вантажі.

Поки що розробку лише тестують. Наступного року роботів-цапів уже почнуть продавати.

Компанія-розробник також випускає потяги, легкі літаки й вертольоти, інших промислових роботів, а ще мотовсюдиходи та мотоцикли.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Японії зробили робота-цапаВисокотехнологічна теплиця в Лондоні вміщує до 450 тисяч рослинДві чилійки випадково знайшли рідкісні останки давньої морської рептиліїЯк вивчають одну з найбільших печер у світіБританці встановлюють турбіни й сонячні панелі, щоб менше платитиЯк перетворити відходи на щось корисне на 3D-принтері?«Тесла» об’їде Австралію, щоб випробувати заряджання від гнучких сонячних панелейНова система спостереження допоможе позбутися заторів у столиці АвстраліїАерофотознімання снігу допомагає ліпше управляти водними ресурсами СШАНайбільші в Європі останки ящера знайшли в Англії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: