18.06.2022
Телеканал NTD

Вогонь знищив дорогі особняки на південному заході США

Вогонь знищив дорогі особняки на південному заході США

На півдні Каліфорнії лісова пожежа знищила багато дорогих особняків у місті Лагуна-Нігель. Як кажуть рятувальники, згоріло..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

На півдні Каліфорнії лісова пожежа знищила багато дорогих особняків у місті Лагуна-Нігель. Як кажуть рятувальники, згоріло коло 20 будинків на території 80 гектарів.

Хоча осередок, якщо порівняти з деякими іншими лісовими пожежами в західних штатах, був відносно невеликим, вітер швидко поширив полум’я крутими схилами округу Оріндж.

Наразі місцеві жителі оцінюють збитки.

[Сассан Даріан, місцевий житель]:
«Ставало дуже спекотно, і це було справді… Вітер посилився, почали летіти жаринки. Це було дуже близько й дуже швидко».

Одна місцева жителька описує ту мить, коли зрозуміла, що треба тікати.

[Дарлін Дісбрюкер, місцева жителька]:
«Через вікно спальні було видно помаранчеве сяйво, і я подумала, що це дивно. Я почула шум вертольотів, виглянула назовні й побачила, що горить схил пагорба. Я згадала, що казали виїхати, тож запанікувала. Узяла iPad, ноутбук, деякі прикраси, а ще найважливіше — фотографії в рамках».

Дім цієї жінки вцілів. Але пощастило не всім. Загалом евакуювали жителів коло 900 будинків. У боротьбі з вогнем постраждав один пожежник.

Каліфорнія переживає історичну посуху. Через це висихає ліс та чагарники, які потім із величезною швидкістю поглинає вогонь.

У місті Лагуна-Нігель живе коло 65 тисяч осіб. Воно стоїть приблизно за 80 кілометрів на південь від Лос-Анджелеса.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вогонь знищив дорогі особняки на південному заході СШАКількість біженців з України сягнула 2,8 мільйонаУ Ємені після 7 років війни почалося двомісячне перемир’я40 тисяч осіб евакуювали в Австралії через повеніУ Південній Кореї обрали нового президентаДва руйнівні торнадо налетіли на південь СШАВ укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилосяУ Південно-Африканській Республіці внаслідок повені загинуло щонайменше 260 осібЯєчна криза: перед Великоднем у світі злетіли ціни на яйцяДо 30 років в’язниці: суд Куби почав виносити вироки учасникам торішніх протестів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: