18.06.2022
Телеканал NTD

Американка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантину

Американка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантину

65 днів уродженка США Лора Гадсон намагалася залишити Китай і повернутися додому до Аризони. Її валізи..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

65 днів уродженка США Лора Гадсон намагалася залишити Китай і повернутися додому до Аризони. Її валізи були напоготові.

Пропрацювавши шість років викладачем у середній школі міста Чанчунь, Гадсон звільнилася з роботи 8 березня через причини, не пов’язані з пандемією. Сподівалася виїхати швидко й без проблем.

Але за три дні зрозуміла, що застрягла. Чанчунь після виявлення заражень коронавірусом закрився. Перестав працювати громадський транспорт, зокрема й аеропорт. Усі дев’ять мільйонів жителів примусили сидіти вдома.

Карантин частково чи повністю ввели і в десятках інших міст Китаю, включно з Пекіном та Шанхаєм.

Гадсон надіялася, що ізоляція триватиме трохи більше ніж 10 днів. Але їй довелося провести у квартирі значно довше. І більшу частину часу вона думала про те, де купити їжу і як вилетіти.

[Лора Гадсон, громадянка США]:
«Дуже хочу виїхати. І, по правді сказати, коли повернуся, гадаю, що ще довго нікуди зі США не поїду».

Усе ж жінці вдалося дістати дозвіл на виїзд і забронювати авіарейс. Але його скасували. Так сталося й з усіма наступними рейсами. Та зрештою вона змогла вилетіти до Пекіна, а звідти до Лос-Анджелеса.

[Лора Гадсон, громадянка США]:
«Це моя подорож сюди, і я просто хотіла швидко попрощатися з усіма в Китаї. Тут багато справді прекрасних людей, і я сподіваюся, що ви переживете цей карантин із мінімальними втратами».

Цій жінці пощастило — вона виїхала. Але мільйони китайців і нині сидять удома під замком і не можуть вийти навіть по харчі й товари першої потреби.

Комуністична влада КНР застосовує щодо коронавірусу політику «нуль терпимості». Якщо десь виявляють випадки зараження, то ці будинки й цілі житлові комплекси просто закривають і огороджують. Багато хто в мережі скаржиться, що голодує.

Також багатьох відправляють до переповнених карантинних центрів, де панує антисанітарія.
Коротке посилання на цю сторінку:

Американка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантинуУ Південно-Африканській Республіці внаслідок повені загинуло щонайменше 260 осібМакрон висунув свою кандидатуру на президентські вибориЖителі Шанхая протестують проти карантинних центрів у житлових будинкахВелика Британія погодила оборонні договори зі Швецією і ФінляндієюНизка вибухів в Афганістані забрала десятки життівСумнозвісний клан Маркосів знову повертається до влади на ФіліппінахНовий великий спалах епідемії коронавірусу розпочався на північному сході КитаюДві масові стрілянини за вихідні: 11 загиблих, 8 пораненихПрезиденти країн Балтії та Польщі відвідали Україну

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: