06.10.2022
Телеканал NTD

В укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилося

В укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилося

Рятувальникам у Буркіна-Фасо нарешті вдалося дістатися камери-укриття, де сподівалися знайти зниклих безвісти гірників. Шукають їх уже..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Рятувальникам у Буркіна-Фасо нарешті вдалося дістатися камери-укриття, де сподівалися знайти зниклих безвісти гірників. Шукають їх уже місяць. Увесь цей час відкачували воду із затопленої шахти в місті Перкоа.

Камера-укриття розміщена на глибині 500 метрів. Усі до останнього сподівалися, що під час затоплення шахти гірники змогли туди дістатися. В укритті є їжа й вода, а отже, можна дочекатися допомоги. Але приміщення виявилося порожнім.

[Жан Альфонс Соме, міністр гірничої промисловості Буркіна-Фасо]:
«Попри всі наші молитви, ми виявили, що в укритті людей немає. Це жорстока правда, яку ми дізналися самі та повідомляємо родичам жертв».

Шахту, що належить канадській компанії, 16 квітня частково затопили зливи. Майже весь персонал евакуювали, окрім вісьмох зниклих робітників. Шестеро з них — громадяни Буркіна-Фасо, ще двоє — з Танзанії та Замбії.

Уважають, що до шахти потрапило 165 мільйонів літрів води. 55 мільйонів уже відкачали. Воду відпомповуватимуть і далі, бо поки є надія знайти тих, хто вижив. Можливо, шахтарі знайшли притулок ще глибше.

Родичі зниклих гірників щодня збираються разом, щоби підтримати одне одного, чекаючи новин.
Коротке посилання на цю сторінку:

В укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилосяДиректор ФБР: основні загрози кібербезпеці США надходять із КитаюПершотравневі погроми: чим закінчилися демонстрації в ПарижіШанхай перетворився на місто-примаруВерховний суд США скасував закон, який дозволяв абортиСумнозвісний клан Маркосів знову повертається до влади на ФіліппінахНапад у День незалежності Ізраїлю — троє людей загинулоЄС надав Україні статус кандидатаБорис Джонсон залишається прем’єр-міністромВелика Британія погодила оборонні договори зі Швецією і Фінляндією

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: