06.10.2022
Телеканал NTD

У Північній Кореї бракує ліків на тлі спалаху COVID-19

У Північній Кореї бракує ліків на тлі спалаху COVID-19

У Північній Кореї повідомили про нестачу ліків проти COVID-19. Кім Чен Ин наказав армійцям налагодити їх..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

У Північній Кореї повідомили про нестачу ліків проти COVID-19. Кім Чен Ин наказав армійцям налагодити їх постачання до Пхеньяна. Він заявив, що медикаменти не доходять до аптек вчасно. У цьому звинуватив кабмін і чиновників системи охорони здоров’я.

Раніше північнокорейська влада розпорядилася виділити ліки з державного запасу, а також перевести аптеки на цілодобовий режим роботи.

На тлі нестачі медикаментів державні ЗМІ пропонують лікуватися народними способами: полоскати горло солоною водою і пити трав’яні настої.

Жителі Пхеньяна теж мають ідеї, як протистояти вірусу.

[жителька Пхеньяна]:
«Я впевнена, що можна вилікуватись, якщо знати правильні методи лікування. І гадаю, що ми з цим можемо впоратися, регулярно провітрюючи квартиру».

Водночас лідер Південної Кореї заявив, що готовий допомогти сусідові.

[Юн Сок Йоль, президент Південної Кореї]:
«Якщо Північна Корея відгукнеться, то ми не пошкодуємо для неї ліків, зокрема й вакцин проти коронавірусу. Ми також готові надіслати медичне обладнання й медичний персонал».

Пхеньян поки не відповів.

Минулого тижня влада КНДР публічно визнала поширення коронавірусу в країні. Це сталося вперше за два з половиною роки пандемії.

Органи охорони здоров’я повідомили про численних пацієнтів із високою температурою. За офіційними даними, з квітня виявили один мільйон 200 тисяч хворих. Померло 50 осіб.

Утім, експерти сумніваються у правдивості офіційних даних.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Північній Кореї бракує ліків на тлі спалаху COVID-19Робот допомагає знаходити суперводорості, які замінять їжу та пластикБританський принц Вільям святкує 40-річчяЄС планує відмовитися від двох третин російського газу до кінця рокуТайванці захопилися аквапонікою на тлі спалаху епідемії коронавірусуУ Канаді розпочали вакцинацію проти віспи мавпВООЗ: спалах віспи мавп у Європі можна стримати за допомогою вакцинСлабозора мотоциклістка: перша на дорогах АвстраліїСпалах віспи мавп у Європі: понад 100 випадків захворюванняШкола плавання для біженців з’явилася в Австралії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: