21.07.2022
Телеканал NTD

Порожні магазини й вулиці: Пекін і далі посилює карантин

Порожні магазини й вулиці: Пекін і далі посилює карантин

Порожні магазини, безлюдні вулиці й жодних заторів на дорогах. Центр Пекіна й далі живе за умов..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Порожні магазини, безлюдні вулиці й жодних заторів на дорогах. Центр Пекіна й далі живе за умов суворого карантину. Комуністична влада в усій країні застосовує щодо коронавірусу політику «нуль терпимості». У густонаселеному районі Чаоян закривають цілі квартали, де виявляють випадки COVID.

Люди нарікають, що не можуть вийти навіть по їжу чи ліки. Багато хто втрачає клієнтів і доходи.

[житель Пекіна]:
«Більшість наших клієнтів — подружні пари. І ця хвиля COVID дуже на нас позначилася. Учора й сьогодні — важливі дні, 8 травня — популярна дата для весілля, але багато одружень відкладають».

У Пекіні також закриті спортзали, розважальні центри та ресторани. Не працюють десятки автобусних маршрутів і 15 % станцій метро.

З початку тижня перекрили ще більше доріг, комплексів і парків.

[житель Пекіна]:
«Тепер вони запроваджують політику роботи з дому, й оскільки в районі Чаоян серйозна проблема з COVID, це дуже на мене вплинуло. Усе закрито».

У Пекіні живе 22 мільйони осіб. Багато хто побоюється таких же заходів, які зараз діють у Шанхаї. Там більшості із 25 мільйонів місцевих жителів заборонено виходити з дому. Таке становище триває вже понад місяць.

Водночас Пекін повідомляє лише про 50 нових випадків за добу. Багато експертів уважає, що дані влади серйозно занижені, особливо з огляду на те, що найпоширеніший варіант — омікрон украй заразний.

Однак цей штам набагато рідше спричиняє серйозні випадки захворювання.
Коротке посилання на цю сторінку:

Порожні магазини й вулиці: Пекін і далі посилює карантинКандидатуру Трампа підтримало більш як половина учасників конференції Американського консервативного союзуМакрон висунув свою кандидатуру на президентські вибориНовий великий спалах епідемії коронавірусу розпочався на північному сході КитаюУ Шанхаї несподівано почали повідомляти про смерті від COVID-19В Угорщині та Сербі у владі залишилися колишні лідериТроє громадян Китаю загинуло внаслідок вибуху в ПакистаніЧому господарі кидають домашніх тварин під час переїзду з ГонконгуМакрон переміг Ле Пен на президентських виборахУ Чилі палає велика лісова пожежа

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: