18.08.2022
Телеканал NTD

Сумнозвісний клан Маркосів знову повертається до влади на Філіппінах

Сумнозвісний клан Маркосів знову повертається до влади на Філіппінах

Масові протести спалахнули біля центральної виборчої комісії на Філіппінах. Вони почалися після президентських виборів, на яких,..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Масові протести спалахнули біля центральної виборчої комісії на Філіппінах. Вони почалися після президентських виборів, на яких, за попередніми даними, перемагає представник сумнозвісного клану Маркосів.

36 років тому філіппінці скинули з посади та вигнали диктатора Фердинанда Маркоса. Тепер президентське крісло, схоже, займе його син Фердинанд Маркос-молодший. За нього віддали близько 18 мільйонів голосів. У його суперниці та нинішнього віцепрезидента Лені Робредо коло 8,5 мільйона голосів.

Протестувальники стверджують, що результати сфальшовані.

[протестувальниця]:
«Ми почули повідомлення про шахрайство, несправність машин для підрахунку голосів, переслідування спостерігачів виборчою комісією та поліцією, а також про випадки купівлі голосів. Усе це дуже тривожно».

[протестувальник]:
«Ми тут, щоби виразити протест і закликати виборчу комісію відреагувати на обурливу брехню та порушення в усій країні».

Нині покійний Фердинанд Маркос керував країною 21 рік. Разом з ним головні посади обіймали й інші члени його родини. Тоді на Філіппінах діяв режим воєнного стану. Сімейний клан узяв під контроль суди, ЗМІ та приватні компанії. Армія та поліція арештували тисячі дисидентів.

64-річного сина Маркоса, відомого за прізвиськом Бонгбонг, у цих виборах підтримувала донька нинішнього президента Філіппін Сара Дутерте. Її батько відомий тим, що заохочував до позасудових розправ на вулицях та закривав опозиційні ЗМІ.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сумнозвісний клан Маркосів знову повертається до влади на ФіліппінахРосійські війська вторглися на територію УкраїниКонвой далекобійників проїде 4000 км із Каліфорнії до ВашингтонаДві масові стрілянини за вихідні: 11 загиблих, 8 пораненихПутін визнав незалежність ДНР і ЛНР, Захід обіцяє санкціїКолишній в’язень китайського трудового табору розповів про пережитеКупання й соки: у Пакистані рятуються від спекиКандидатуру Трампа підтримало більш як половина учасників конференції Американського консервативного союзуВибух на вугільній шахті у Польщі: є загиблі та зниклі безвістиНовий великий спалах епідемії коронавірусу розпочався на північному сході Китаю

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: