21.07.2022
Телеканал NTD

Молодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтві

Молодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтві

У цьому залі в Хартумі суданські музиканти та співаки готуються до виступу. Чимало з них кілька..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

У цьому залі в Хартумі суданські музиканти та співаки готуються до виступу. Чимало з них кілька років тому брали участь у протестному русі. Як наслідок, у 2019 році було скинуто президента Омара аль-Башира, який утримував владу 30 років.

Проте зміни не дали полегшення. А торік у жовтні стався черговий військовий переворот. Спалахнули нові протести. Під час жорсткого придушення загинуло 95 осіб.

Тепер люди шукають розради в музиці. Молодь об’єднується, створює хори й оркестри, проводить концерти.

[Ранія Махгуб, жителька Хартума]:
«Попри сувору реальність, ми ще можемо зробити людей щасливими й дати їм хоч краплю надії за допомогою мистецтва».

Багато молодих суданців також узялися за пензлі й фарби й пишуть картини на будинках. Приміром, цей художник прикрашає стіни початкової школи в Хартумі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Молодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіАвторство підтвердили: шедевр Антоніо Канови виставили на аукціонЩо практикують в Індії у Всесвітній день здоров’яНа кенійській фабриці вчать видувати вироби зі склаЦентральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторієюКросівки Майкла Джордана виставлять на аукціон у Нью-ЙоркуВіртуальна реальність: знаменита картина повернулася туди, де була у XVI століттіЗолоту карету готують до платинового ювілею Єлизавети ІІРідкісна каблучка з діамантом вагою 80 каратів не знайшла покупця на аукціоні«Музей майбутнього» відчинив свої двері в Дубаї

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: