18.08.2022
Телеканал NTD

Рідкісна каблучка з діамантом вагою 80 каратів не знайшла покупця на аукціоні

Рідкісна каблучка з діамантом вагою 80 каратів не знайшла покупця на аукціоні

Ця рідкісна каблучка з величезним діамантом та рубінами мала стати зоряним лотом аукціону в Женеві. Дорогоцінний..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Ця рідкісна каблучка з величезним діамантом та рубінами мала стати зоряним лотом аукціону в Женеві. Дорогоцінний камінь ограновано у формі «смарагд». Важить 80 каратів. Його колір бездоганно чистий. Належить до типу IIA, яких серед усіх натуральних діамантів світу менш як 2 %.

Камінь інкрустовано шістьма мозамбікськими рубінами чудової якості. Кожен важить трохи більше ніж карат. Аукціоністи розраховували продати каблучку щонайменше за вісім мільйонів доларів, а в кращому разі — і за десять.

Однак прикраса не змогла стати зіркою торгів — охочих її купити не знайшлося.

Зате всіх здивував браслет із діамантами. Його продали вдвічі дорожче, ніж сподівалися. Виріб виготовили в 1927 році. Називається «Птахи в польоті». На ньому з коштовного каміння викладено малюнок у вигляді екзотичних птахів та квітів. Водночас кожен камінь ограновано так, щоб підійшов під оправу. Робота складна й копітка. Навіть у наш час на неї знадобилося б багато часу.

Торги за браслет стартували із 745 тисяч доларів. Зрештою його продали за мільйон 400 тисяч.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісна каблучка з діамантом вагою 80 каратів не знайшла покупця на аукціоніПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері БрюсселяУганда переживає бум внутрішнього туризмуНа кенійській фабриці вчать видувати вироби зі скла«Музей майбутнього» відчинив свої двері в ДубаїЩо знічев’я малював да Вінчі й МікеланджелоЦентральний парк у Нью-Йорку став живою науковою лабораторієюВ Австралії знову стають популярними легендарні велосипеди BMXВесільні тренди після пандемії: нова виставка в ЛондоніШведка вже п’ять років вишиває копію 70-метрового гобелена з Бає

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: