21.06.2022
Телеканал NTD

Рідкісна каблучка з діамантом вагою 80 каратів не знайшла покупця на аукціоні

Рідкісна каблучка з діамантом вагою 80 каратів не знайшла покупця на аукціоні

Ця рідкісна каблучка з величезним діамантом та рубінами мала стати зоряним лотом аукціону в Женеві. Дорогоцінний..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Ця рідкісна каблучка з величезним діамантом та рубінами мала стати зоряним лотом аукціону в Женеві. Дорогоцінний камінь ограновано у формі «смарагд». Важить 80 каратів. Його колір бездоганно чистий. Належить до типу IIA, яких серед усіх натуральних діамантів світу менш як 2 %.

Камінь інкрустовано шістьма мозамбікськими рубінами чудової якості. Кожен важить трохи більше ніж карат. Аукціоністи розраховували продати каблучку щонайменше за вісім мільйонів доларів, а в кращому разі — і за десять.

Однак прикраса не змогла стати зіркою торгів — охочих її купити не знайшлося.

Зате всіх здивував браслет із діамантами. Його продали вдвічі дорожче, ніж сподівалися. Виріб виготовили в 1927 році. Називається «Птахи в польоті». На ньому з коштовного каміння викладено малюнок у вигляді екзотичних птахів та квітів. Водночас кожен камінь ограновано так, щоб підійшов під оправу. Робота складна й копітка. Навіть у наш час на неї знадобилося б багато часу.

Торги за браслет стартували із 745 тисяч доларів. Зрештою його продали за мільйон 400 тисяч.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісна каблучка з діамантом вагою 80 каратів не знайшла покупця на аукціоніУ Єрусалимі виявили плиту стародавнього вівтаря, яка стояла в усіх перед очимаДайвери полюють на морських зірок, щоб урятувати річкових мешканцівМолоде покоління майстрів виготовляє скрипки в АлбаніїВестмінстерське абатство вперше пустить туристів на дах«Курча коронації»: яке меню склали для Єлизавети II на честь коронаціїОзера, сади й луки: туристи знову прямують до КашміруПоказ Burberry в Лондоні пройшов уперше за два рокиШалений попит на десерт із манго в Таїланді розпочався через співачку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: