18.07.2022
Телеканал NTD

Сафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу Кенії

Сафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу Кенії

Для більшості туристів сафарі й позашляховики — поняття нероздільне. Але в Кенії тепер пропонують поринути у..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Для більшості туристів сафарі й позашляховики — поняття нероздільне. Але в Кенії тепер пропонують поринути у світ дикої природи зовсім інакше. Тут туристи подорожують на верблюдах.

Адріан Аллан приїхав із Великої Британії. Одним із перших пробує сафарі на верблюді.

[Адріан Аллан, турист із Великої Британії]:
«Світ рухається вперед і намагається уникнути двигунів внутрішнього згоряння. Але автомобілі однаково шкодять природі. До того ж на машині не можна дістатися деяких місць, а на верблюді й пішки — можна».

Верблюдів замість машин поки що використовують у двох заповідниках — Масаї-Мара й Сойсамбу.

[Джосфат Барабара, погонич верблюдів]:

«Мандруючи верблюдами, можна зустріти більше тварин, ніж на машині. Автомобілі їздять спеціальними дорогами й не можуть звернути в густі зарості».

Мандрівникам подобається неспішна екскурсія, а також те, що верблюди не забруднюють повітря й не руйнують ґрунт, як машини.

[Аманда Перретт, власниця туристичної компанії]:
«Верблюди корисні, бо їдять чужорідні рослини. А це добре для місцевої екосистеми».

Водночас від комфорту не треба відмовлятися. На верблюда можна завантажити весь власний багаж. Крім того, екскурсія обійдеться дешевше. Оренда тварини коштує 45 доларів на день. За автомобіль доведеться заплатити 180 доларів, плюс витрати на пальне.

Екотуризм має ще одну перевагу. Мандрівники на верблюдах можуть заїхати до села й познайомитися з місцевими жителями.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сафарі на верблюдах — новий спосіб побачити дику природу КеніїРоботи ремісників і дизайнерів показали на виставці у ВенеціїМолоде покоління майстрів виготовляє скрипки в АлбаніїФестиваль Елвіса Преслі повернувся до австралійського містечка ПарксФітнес-табір для екофермерів з’явився в АфриціГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій БританіїКолись утрачену картину Гвідо Рені показали на виставці в РиміЕйфелева вежа виросла на шість метрівКарнавал в італійському Віареджо проходить майже з колишнім розмахомЯпонський парад пройшов у Нью-Йорку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: