21.07.2022
Телеканал NTD

Найбільша пожежа в історії США підбирається до Лас-Вегаса

Найбільша пожежа в історії США підбирається до Лас-Вегаса

На північному сході штату Нью-Мексико й далі горять великі території лісів. Цю пожежу називають найбільшою в..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

На північному сході штату Нью-Мексико й далі горять великі території лісів. Цю пожежу називають найбільшою в історії США. Пожежники захищають від вогняної стихії Лас-Вегас і невеликі містечка вздовж узбережжя.

Бульдозери розчищають лінії вогню від повалених дерев і сухих чагарників, щоб вогонь не просувався далі. Одночасно літаки й вертольоти розпорошують вогнезахисні речовини на заході від Лас-Вегаса. У вихідні очікують сильні вітри.

Президент США оголосив на постраждалих територіях надзвичайну ситуацію і наказав надати федеральну допомогу для відновлювальних робіт. Також виділять гроші на тимчасове житло чи ремонти, недорогі кредити й покриття втрати незастрахованого майна.

Ця пожежа утворилася після злиття двох осередків займання. Евакуйовано мешканців коло 15,5 тисяч будинків. Близько 170 жител згоріло. Найімовірніше, це лише початок.

Ця пані готується до евакуації. Найцінніші речі вже в машині.

[жителька Лас-Вегаса]:
«Я залишаю багато своїх речей, бо мені нікуди їх покласти. Тому я просто беру найцінніші речі, які мені справді потрібні. Решту доведеться покинути».

Каже, що дим від пожежі зашкодив її онукові.

[жителька Лас-Вегаса]:
«Учора задимлення було вельми значним. Він дуже кашляв».

Учені кажуть, що лісові пожежі в регіоні тепер починаються раніше й охоплюють дедалі більші території.
Коротке посилання на цю сторінку:

Найбільша пожежа в історії США підбирається до Лас-ВегасаПершотравневі погроми: чим закінчилися демонстрації в ПарижіУ Ємені після 7 років війни почалося двомісячне перемир’яУ Південній Кореї обрали нового президентаНайгірша за десятиліття посуха загрожує голодом мільйонам африканцівСША та Велика Британія відмовляються від російської нафтиВогонь знищив дорогі особняки на південному заході СШАКількість загиблих під завалами Миколаївської ОДА зросла до 16 осібСанкції у відповідь на визнання ДНР і ЛНРГолова Євроради Шарль Мішель зустрівся з президентом Зеленським у Києві

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: