21.07.2022
Телеканал NTD

У Валенсії — найсильніша повінь

У Валенсії — найсильніша повінь

Повені й транспортний колапс. Така зараз іспанська автономна спільнота Валенсія після найсильнішої зливи. Кількість опадів стала..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Повені й транспортний колапс. Така зараз іспанська автономна спільнота Валенсія після найсильнішої зливи. Кількість опадів стала рекордною для травня за всю 150-річну історію місцевих спостережень.

[місцевий житель]:
«Мені 64 роки, і я ніколи в житті не бачив стільки води одразу. Але ліпше дощ, ніж посуха».

За добу випало понад 200 літрів дощу на квадратний метр. Потерпають усі три провінції автономного регіону — Аліканте, Кастельйон та Валенсія.

[місцевий житель]:
«Це занадто. Але якщо не це, то вітер чи спека. Така природа».

Валенсія розташована на східному узбережжі Середземного моря. У регіоні оголошено жовтий рівень небезпеки. Деякі дороги затоплені, тунелі зачинені. Не працює і метро.

Пожежники звільняють водіїв із затоплених автомобілів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Валенсії — найсильніша повіньМакрон висунув свою кандидатуру на президентські вибориУ Південній Кореї обрали нового президентаВООЗ заявляє, що пандемії ще далеко до завершенняЄвропарламент ухвалив резолюцію щодо насильницького вирізання органів у КитаїВ укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилосяСтолицю Венесуели руйнують зливиДо 30 років в’язниці: суд Куби почав виносити вироки учасникам торішніх протестівООН закликає КНДР відкрити кордони для гумдопомогиПорожні магазини й вулиці: Пекін і далі посилює карантин

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: