21.06.2022
Телеканал NTD

У столиці Індії обвалився будинок — є жертви

У столиці Індії обвалився будинок — є жертви

У Нью-Делі триває пошуково-рятувальна операція. У столиці Індії обвалився будинок. [Говердхан Байрва, працівник служби надзвичайних ситуацій

Дата завантаження: 2022-05-21

video

У Нью-Делі триває пошуково-рятувальна операція. У столиці Індії обвалився будинок.

[Говердхан Байрва, працівник служби надзвичайних ситуацій]:
«Під завалами було 4–5 людей. Ми розберемо уламки й шукатимемо доти, доки там нікого не залишиться».

Двоє людей загинуло, двох удалося витягнути живими. Щонайменше одна залишається під уламками.

[Мохаммад Азам, родич потерпілого]:
«Під завалами мій племінник. Мені сказали, що з ним усе гаразд, що йому дали води та попросили зберігати спокій і чекати. Нам не дозволяють підходити до завалів».

Будівля мала три поверхи. Як повідомляють, у ній виконували роботи з оновлення. Причина обвалення наразі невідома. Проте місцеві ЗМІ повідомляли, що державне відомство попереджало власника будинку, що в ньому не можна проводити жодних будівельних робіт.

Обвалення будівель в Індії — проблема постійна. Будівельні норми в цій країні низькі, за їхнім виконанням стежать погано. До того ж будинки нерідко зводять із неякісних матеріалів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У столиці Індії обвалився будинок — є жертвиСША виділили ще 800 млн доларів на безпекову допомогу УкраїніТорнадо пронеслися штатом Айова в США — є загибліУ світі протестують проти російського вторгнення в УкраїнуЖителів Шрі-Ланки дратує китайська присутністьШанхай передумав послаблювати найсуворіший для країни карантинПротести на Шрі-Ланці: люди вимагають відставки керівного сімейного клануУ Чилі палає велика лісова пожежаЗбройний напад в Ізраїлі: двоє людей загинуло, шестеро пораненоВелика Британія погодила оборонні договори зі Швецією і Фінляндією

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: