18.06.2022
Телеканал NTD

Нова система спостереження допоможе позбутися заторів у столиці Австралії

Нова система спостереження допоможе позбутися заторів у столиці Австралії

Викорінити затори на дорогах — таку мету поставила перед собою влада Канберри в Австралії. У місті..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Викорінити затори на дорогах — таку мету поставила перед собою влада Канберри в Австралії. У місті на світлофорах та інших місцях встановили камери спостереження. Уся інформація надходить до Канберрського центру управління дорожнім рухом.

[Бен Габбард, голова служби управління дорожнім рухом]:
«Ми можемо швидко регулювати сигнали світлофорів, щоби розвантажити дорогу. Також можемо зв’язатися з іншими службами, якщо станеться якийсь інцидент чи аварія».

На світлофорах також є датчики, які, відстежуючи сигнал блутусу, фіксують час проїзду автомобілів. Так з’ясовують, за скільки ті проїжджають певний відтинок дороги. Диспетчери, зібравши всю потрібну інформацію, викладатимуть її в соціальних мережах і повідомлятимуть по радіо. Водії зможуть швидко дізнаватися, які дороги завантажені, а які вільні.

[Пітер Хурі, представник асоціації автомобілістів]:
«Так влада дізнається, де найскладніша ситуація на дорозі, і зможе усунути проблему. А водії плануватимуть маршрут, перш ніж сідати за кермо».

У центрі Канберри починаються дорожні роботи. Там будуватимуть швидкісну трамвайну лінію, і деякі дороги тимчасово перекриють. Нова система допоможе перенаправляти потік транспорту й полегшить життя водіям.

[Кріс Стіл, міністр транспорту АСТ]:

«Ми ще проситимемо водіїв переглянути свій маршрут та розпорядок дня. Це означає, що доведеться виїхати на роботу трохи раніше, ніж зазвичай, або трохи пізніше, коли менше машин».

Нова система управління рухом транспорту ще в процесі запровадження. Усе обладнання встановлять тоді, коли дорожні роботи в центрі міста стануть масштабними.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нова система спостереження допоможе позбутися заторів у столиці АвстраліїЧи стануть електричні літаки майбутнім авіації?Незвичайний скутер допомагає індійським фермерам підійматися на пальмиОстанки найбільшого птерозавра юрського періоду знайшли в ШотландіїТелескоп «Габбл» виявив найвіддаленішу від Землі зіркуУ Мехіко знайшли 500-річний вівтар ацтеків, усипаний морськими зіркамиHonda побудувала аеродинамічний тунель для тестування автомобілівМорських коників у затоці Гуанабара стає більше«Жива морська стіна» поверне життя до берегів СіднеяБританці встановлюють турбіни й сонячні панелі, щоб менше платити

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: