21.06.2022
Телеканал NTD

На Галапагоських островах вивчать життя рідкісних скатів

На Галапагоських островах вивчать життя рідкісних скатів

Це гігантський морський диявол, або манта — найбільший представник надряду скати. Ці риби можуть зникнути. Тому..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Це гігантський морський диявол, або манта — найбільший представник надряду скати. Ці риби можуть зникнути. Тому еквадорські біологи вирішили більше дізнатися про їхнє життя.

Для цього знайшли групу скатів у Галапагоському морському заповіднику. На шістьох гігантських рибинах установили пристрої стеження з датчиками. Так науковці зможуть спостерігати за скатами в режимі реального часу.

[Денні Руеда, директор Галапагоського національного парку]:
«Дослідження в Галапагоському морському заповіднику дуже важливе. Так ми дізнаємося, де райони проживання скатів, місця розмноження й маршрути міграції».

Гігантським морським дияволам загрожує забруднення океану й вилов через попит у китайській медицині. Вони ще часто потрапляють до сітей, якими ловлять іншу рибу.

Еквадорські вчені надіються, що дослідження допоможе розробити нову стратегію захисту морських дияволів від вимирання. У країні заборонено ловити та продавати всі види скатів.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Галапагоських островах вивчать життя рідкісних скатівІдеально зручні велосипедні сидіння розробили в ЧехіїHonda побудувала аеродинамічний тунель для тестування автомобілівЗнайшли тест, який може врятувати від ракуАрхеологічний парк у Гватемалі зберіг історію розвиткуЧилійські вчені присвятять десять років дослідженню СубантарктикиЯк вивчають одну з найбільших печер у світіПалестинцям роздають «розумні» протезиНовий браслет із датчиками допоможе людям із ДЦП працювати за комп’ютеромНова система спостереження допоможе позбутися заторів у столиці Австралії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: