21.05.2022
Телеканал NTD

Рекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світі

Рекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світі

Бразильцю Волтеру сто років. Кожен ранок він починає з легкої зарядки. Потім збирається, снідає і… вирушає..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Бразильцю Волтеру сто років. Кожен ранок він починає з легкої зарядки. Потім збирається, снідає і… вирушає на роботу.

Так, у свої сто років дідусь ще працює, але найдивовижніше навіть не це. І не те, що він сам веде машину. Річ у тім, що Волтер уже 84 роки працює в одній і тій же компанії. І це світовий рекорд, який потрапив до Книги Гіннеса.

Секрет Волтера простий.

[Волтер Ортманн, рекордсмен]:
«Роботу треба любити. Я починав працювати з великим завзяттям. Треба шукати ту, яка подобається, і де не рахуватимеш час. У мене так. Я почав тут працювати, і мені сподобалося. Я переходив із посади на посаду, й ось зараз я на цій».

Компанія виробляє тканини. Волтер починав у цеху. Тоді ще був 16-літнім підлітком. Досить швидко перейшов на кабінетну роботу. Зараз працює менеджером із продажу.

Окрім любові до своєї справи, ще важливо мати міцне здоров’я. Тут у Волтера теж особливих секретів немає.

[Волтер Ортманн, рекордсмен]:
«Треба бути здоровим, дбати про здоров’я. Я роблю це більш як 60 років — дбаю про себе. Слідкую за харчуванням. Менше солі й цукру. Менше того, що шкодить кишківнику. Жодної кока-коли та іншого. Їм те, що корисне. Це справді допомагає тілу залишатися сильним».

Волтер живе в місті Брускі, що в бразильському штаті Санта-Катаріна.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світіКрижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спекуКішка, яка гуляє на велосипеді, стала зіркою Лондона та інтернетуЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Як іграшковий динозавр допомагає хлопцеві зароблятиЧарівне північне сяйво прикрасило небо у ШвеціїЛаскаво просимо до села, де доріжки вимощені мушлямиВ Аргентині приготували найбільшу у світі відбивну по-міланськиСліпий грає в теніс і їздить на велосипедіЖирафеня Беніто дебютувало в зоопарку в Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: