21.07.2022
Телеканал NTD

Крижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спеку

Крижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спеку

Крижане частування з кролятини й курятини допомагає цим ягуарам пережити 40-градусну спеку. Хижі кішки живуть у..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Крижане частування з кролятини й курятини допомагає цим ягуарам пережити 40-градусну спеку. Хижі кішки живуть у зоопарку мексиканського міста Меріда. Ласощі для них спеціально підвішують на дереві. Це спонукає звірів більше рухатися.

Від спеки страждають і мавпи. Їх частують замороженими фруктами.

[Артуро Антуна Сільвейра, співробітник зоопарку]:
«Ми готуємо крижане частування, щоб тварини освіжилися. А біологи й ветеринари тим часом спостерігають за їхньою поведінкою і роблять висновки про їхнє здоров’я».

У деяких вольєрах доглядачі викопали невеликі ями й наповнили їх водою, змішаною із землею. Такі грязьові ванни допомагають звірам охолонути й одночасно захистити шкіру від паразитів.

Зоопарк «Анімая» в Меріді працює з 2010 року. Поки що тут не дуже багато тварин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Крижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спекуУперше приплід видр вижив в одному із зоопарків СШАВ Аргентині приготували найбільшу у світі відбивну по-міланськиУ дику природу Колумбії повернули понад 160 звірів та птахівСервіс по-індійськи: водій доглядає клумбу на даху моторикшіМісце для споглядання: тисячі орхідей розквітли в Нью-ЙоркуМузикант ділить платиновий ювілей із королевою Єлизаветою IIНепальська альпіністка побила свій і світовий рекорд, підкоривши Еверест у 10-теЧарівне північне сяйво прикрасило небо у ШвеціїЗнаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітує

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: