21.07.2022
Телеканал NTD

Фестиваль парапланеризму повернувся до Гани

Фестиваль парапланеризму повернувся до Гани

Десятки парашутів ширяють над містечками Кваху й Атібі в Гані. Фестиваль парапланеризму повернувся сюди після дворічної..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Десятки парашутів ширяють над містечками Кваху й Атібі в Гані. Фестиваль парапланеризму повернувся сюди після дворічної перерви. На захід з’їхалися тисячі туристів з усього світу.

Джонатан Квей — один із чотирьох ганських професійних парапланеристів, що беруть участь у фестивалі. І він єдиний із них, який має ліцензію на польоти в тандемі з пасажирами. На спільні польоти з професійними парапланеристами записалися 400 осіб.

[Джонатан Квей, парапланерист]:
«Більшість людей гадають, що це небезпечний вид спорту. І в багатьох ще таке розуміння, що він лише для білих людей абощо. Але ті, хто так каже, просто ніколи тут не були».

Квей захопився цим видом спорту 16 років тому, коли вперше політав на параплані з американським інструктором. Тепер намагається зацікавити парапланеризмом своїх земляків.

[Джонатан Квей, парапланерист]:
«Моєю головною метою було знайти невелике приємне місце, де люди, навіть якщо вони пілоти-аматори, могли б збиратися щотижня. Там можна відпочити, політати й весело провести час».

Ганець каже, що парапланеризм навчив його терпіння, витримки та уміння оцінювати ризик. Він сподівається передати ці якості тим, кого навчає літати.

Фестиваль парапланеризму в Гані проходить із 2005 року. Захід триває чотири дні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фестиваль парапланеризму повернувся до ГаниЗнаменитий парк «Кекенгоф» у Нідерландах знову квітуєБританська компанія випускає екологічно чисті великодні яйцяЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиУ дику природу Колумбії повернули понад 160 звірів та птахівЯк у Гімалаях: нове житло для малих панд і снігових барсів у Дублінському зоопаркуПарад такс влаштували в Мюнхені з нагоди ювілею Олімпіади-72Центр Токіо став рожевим через цвіт сакуриСліпий грає в теніс і їздить на велосипедіРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: